reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobre wieści ze złymi jak zwykle się przeplatają...co mnie utwierdza w przekonaniu ze in vitro to trochę loteria ...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Mam wynik beta 7dpt 50,98 mIU /ml[emoji1][emoji33][emoji3]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom

Nagrodzona cierpliwość, dziś 9dpt już mnie bardzo korciło i musiałam zrobić test i mamy dwie kreski :) w piątek robię hCG żeby potwierdzić
Gratulacje dziewczyny!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
U mnie pobrali tylko cztery ale jeden uznali za niedojrzały. Kiedy masz punkcję? Trzymam kciuki za Twoje jajeczka!
Przepraszam ale ile ty masz lat? Mam nadzieję że mimo wszystko się uda i będzie pozytywna beta a jak nie to przy następnej stymulacji dobiorą ci inne leki na pewno będzie wszystko OK i będzie dużo więcej jajek
 
Dziewczyny może głupie pytanie ale czy te z was którym się nie udaje myślały o adopcji? Ja mam mega doła od punkcji z którego wygrzebać się nie mogę i już myślę o ostateczności... :(
Pamiętam, że któreś z dziewczyn kiesyś pisały, że równolegle starały się o adopcję w ośrodku adopcyjnym i podchodziły do ivf. Obie drogi są długie, więc zaczęły obie. tylko w ośrodku nie mów, że jesteście w trakcie ivf.
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj mam super dzień kończę 24 lata byłam u lekarza i startujemy pierwszy zastrzyk już zrobiony tak strasznie nie było zastrzyki mam z Puragonu dawka 300 i kolejna wizyta w poniedziałek jestem taka szczęśliwa te urodziny to są najlepsze jakie miałam; )
 
Do góry