reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
można go jeszcze dostać, natomiast nie wiem dokładnie, w których aptekach, bo ja leczę się w Czechach i od razu w klinice kupuję wszystkie potrzebne leki. Ale tak jak pisałam nie sugeruj się moim przypadkiem - mam ogromną nadzieję, że u Ciebie to ciąża, a nie leki :)
Ale my chyba w tej samej klinice jestesmy[emoji16]
 
To fragment ulotki
Czy można stosować Voltaren Emulgel w okresie ciąży i karmienia piersią?
W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem!
Bardzo ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.
Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży, a stosowanie w III trymestrze ciąży jest przeciwwskazane, z powodu ryzyka przedwczesnego zamknięcia u płodu przewodu tętniczego oraz zahamowania czynności skurczowej macicy.
Nie należy stosować preparatu u kobiet w okresie karmienia piersią.
Wiec dzisiaj zastosowalam termofor i tak mi bylo dobrze zs zasnelam na fotelu[emoji16]
 
witajcie,
ja dziś jestem po wizycie w Novum . Kolejna wizyta . Tym razem dostałam zastrzyki z Orgalutran....czyli u mnie etap " wysiadywania jaj" :) No ale dziś także zapytalam lekarza, ze mam zlecone od immunologa intralipid 20% - 100 ml. Dziewczyny ja intralipid załatwiam na własną rekę bo w novum 500 ml kosztuje coś ok 648 zł a 100 mł - 450. Podjechalam dzis wieczorem u siebie do apteki i zapytałam o cenę ....pani mówi ze ok 50 zł a moze i mniej.
Nie wiem czy dobrze to rozumuje...ale czy wezmę u siebie czy w Novum to dla mnie różnica zerowa....tylko zostanie mi w kieszeni ok 400 - 600 zł>
Czy miałyscie juz jakies doświadczenia z tym?

zuzanka34,
pytałaś czy miałam allmr i ct, jeszcze nie.
ile te badania kosztują u Paśnika?
na razie zaczynam przyczynę z imunno.
dobrze, że chociaż kilka mam swoich.
chociaż tych szczepień się boję, bo są różne opinie.
od kiedy sama sobie zdiagnozowałam hashi nic więcej nie szukałam.
czułam się kiepsko, ledwo żyłam, a interniści wmawiali mi deprechę,
zrobiłam wtedy pamiętam jak dziś pakiet tarczycowy z tymi przeciwciałami
i zaniemówiłam, oczywiście internista też.
dobrze, że można tak zrobić z tym intralipidem za 50zł..
ile oni zarabiają to szoook.
ciekawe czy któraś atosiban gdzieś też sobie podawała poza swoją kliniką?
sorrry, nie mogę dzisiaj usnąć i tak kombinuję.
 
Dziewczyny jak transfer mialam w srode 19 lipca o 7 rano to ktory dzis dzien po? Czy licze srode jako 1 czy czwartek?
Ja jak miałam w środę o 11:30 to ja liczę że w czwartek o 11:30 skończył się pełny dzień, czyli dziś o 11:30 będzie pełne 7dpt. Przynajmniej ja tak licze[emoji5]

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No więc czar prysl,beta nie wzrosla... M zalamany. Ja... sama nie wiem ile jeszcze jestesmyr w stanie znieść. Dziewczyny ktorym się udało,za ktorym razem? Ile mialyscie transferow? Gdzies czytalam ze jak ma sie udac to największe szanse sa do poerwszych 3...?
 
reklama
No więc czar prysl,beta nie wzrosla... M zalamany. Ja... sama nie wiem ile jeszcze jestesmyr w stanie znieść. Dziewczyny ktorym się udało,za ktorym razem? Ile mialyscie transferow? Gdzies czytalam ze jak ma sie udac to największe szanse sa do poerwszych 3...?
Przykro naprawdę...ale nie dajcie się temu. Tak jak masz w nicku walczcie o swoje szczęście! Macie mrozaczka, trzeba po niego wrócić bez względu na wszystko...może w tym czasie jakieś rozszerzenie badan?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Do góry