reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny czy przed badaniem progesteronu jutro rano mam wziąć ten arsenał luteiny jak zwykle? czy po badaniu dopiero? zapomniałam zapytać lekarza a teraz już nie będę dzwonic...
jutro 7dpt, w podbrzuszu mam jakiś armagedon i raczej złe przeczucia ale i tak nadzieja się tli minimalna... :)
 
Właśnie jak ten żel cenowo wychodzi ?
Za 15 kapsułek zapłaciłam 230 zl sle stosuje sie jedna dziennie. Za opakowanie lutinusa placilam w okolicy 110 zl chyba z rego co pamietam ale bralam dwa razy dziennie takze wychodzi.podobnie.
Ja teraz po cruotransferze mam encorton 1,5 tab dziennie, folik, d3, luteina podjezykowo 2x 100 i wlasnie ten żel crinone. W sumie żel to.sama.chcialam cos dodatkowo z progesteronem bo Dr mowila ze nie ma pptrzeby,ale wolałam dołożyć :-) a i nospa w razie potrzeby ale po wczesniejszym transferze tylko raz miam taki ostry ból ( moglam wtedy stracić pewnie mojego kropka :-( ) więcej nie mialam zbytnio.potrzeby.
 
A jak twoje maleństwo!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
A dziękuję, odpukac póki co ale naprawdę dobrze :) już ma 2 tyg i rośnie :) jest bardzo grzeczna, wygląda na to że ustaliła już sobie rytm dnia, co 3h budzi się sama na jedzenie i robi się już coraz bardziej kontaktowa [emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jutro 10 dzień po transferze! boli mnie kregosłup i taka jestem wzdęta jak na miesiączkę.....obym jej nie dostala! czy to normalne ,że raz cos mi dolega ,a wiem że jutro rano minie!?
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było bo walczyłam ponad 3 miesiące z inflacją ale w końcu się udało .Dzisiaj byłam na kontroli Endo przed transferem śnieżnek i okazało się że jest za małe wiec lekarz przepisał maxon activ i zwiększy mi dawkę estrofemu na 3x1może się to komuś przyda na przyszłość następną wizyta w sobotę
A w jakiej dawce ten max on??
 
Do góry