reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@bertha
Kochana a jak tam u ciebie jak wizyty u Lewandowskiego i kiedy poczatek stymulacji chyba ze juz dawno jestes po. Ucichlas nie odzywasz sie wiec ciekawa jestem co u ciebie

Strasznie dużo się tu dzieje i nie nadążam czytać dlatego ucichłam :)
A u mnie znowu doopa.
Tzn tak - Lewandowski zalecił ponowne histero bo mialam w marcu po histero stan zapalny. No wiec miałam walkę o dopuszczenie do histero zeby nie tracić kolejnego miesiąca - wymaz wyszedł zły ale nie aż tak zły i szybkie podleczenie i ponowny wymaz zaraz po @ i się udało. Histero doszło do skutku. Po niej wyszłam jak na skrzydłach, bo wszystko w środku pięknie! I w cudnym humorze pojechałam na wakacje nad morze.
Natomiast po tygodniu - w ostatnia sobotę - dostałam telefon z nOvum ze są wyniki badania histochemicznego z biopsji i znowu wyszedł przewlekły stan zapalny.. :( btw, dzwonił do mnie Wojewódzki, PRZEMIŁY człowiek! No bardzo mi sie spodobał! No wiem mam zalecone leczenie antybiotykiem - Doxycyclina 100mg, 2x1 przez 10 dni, potem ponowna biopsja już na fotelu u gina i czekanie na wynik.
A ja na wczasach... wiec znowu akcja żeby nie tracić miesiąca - telefon do mojego gina, załatwianie recepty, kuriera, zamawianie na Doz.pl i biorę od dzisiaj antybiotyk. Wszystko żeby znowu nie tracić kolejnego miesiąca.. Wyliczyłam wszystko i umówiłam sie na 12dc. Biopsja powinna być w pierwszej fazie cyklu. 12dc to już taki skraj... ale inaczej się nie da.. mam nadzieje ze będzie ok. Histero tez miałam w 12dc.
Jedyny problem ze dzisiaj jakieś plamienie się pojawiło, co oznacza ze @ przyjdzie dzień wcześniej, i wtedy biopsja wypadnie na 13dc.. oby to nie zniszczyło mojego planu..

Także ja niestety wciąż czekam na zielone światło..

Ps. Biopsje będę miała u Lewickiej w nOvum (wojewódzki niestety na urlopie). Zna ktoś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie dużo się tu dzieje i nie nadążam czytać dlatego ucichłam :)
A u mnie znowu doopa.
Tzn tak - Lewandowski zalecił ponowne histero bo mialam w marcu po histero stan zapalny. No wiec miałam walkę o dopuszczenie do histero zeby nie tracić kolejnego miesiąca - wymaz wyszedł zły ale nie aż tak zły i szybkie podleczenie i ponowny wymaz zaraz po @ i się udało. Histero doszło do skutku. Po niej wyszłam jak na skrzydłach, bo wszystko w środku pięknie! I w cudnym humorze pojechałam na wakacje nad morze.
Natomiast po tygodniu - w ostatnia sobotę - dostałam telefon z nOvum ze są wyniki badania histochemicznego z biopsji i znowu wyszedł przewlekły stan zapalny.. :( btw, dzwonił do mnie Wojewódzki, PRZEMIŁY człowiek! No bardzo mi sie spodobał! No wiem mam zalecone leczenie antybiotykiem - Doxycyclina 100mg, 2x1 przez 10 dni, potem ponowna biopsja już na fotelu u gina i czekanie na wynik.
A ja na wczasach... wiec znowu akcja żeby nie tracić miesiąca - telefon do mojego gina, załatwianie recepty, kuriera, zamawianie na Doz.pl i biorę od dzisiaj antybiotyk. Wszystko żeby znowu nie tracić kolejnego miesiąca.. Wyliczyłam wszystko i umówiłam sie na 12dc. Biopsja powinna być w pierwszej fazie cyklu. 12dc to już taki skraj... ale inaczej się nie da.. mam nadzieje ze będzie ok. Histero tez miałam w 12dc.
Jedyny problem ze dzisiaj jakieś plamienie się pojawiło, co oznacza ze @ przyjdzie dzień wcześniej, i wtedy biopsja wypadnie na 13dc.. oby to nie zniszczyło mojego planu..

Także ja niestety wciąż czekam na zielone światło..

Ps. Biopsje będę miała u Lewickiej w nOvum (wojewódzki niestety na urlopie). Zna ktoś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to faktycznie pod gorke ale najwazniejsze zeby wszystko sprawdzic wyleczyc co trzeba i z piekna macica podejsc do stymulacji. Znam ten bol przekladania terminow :)
Trzymam kciuki zeby biopsja wyszla super i zebys mogla w koncu zaczac stymulacje. A jaki jest plan tym razem czym bedziesz stymulowana ?
 
Oj to faktycznie pod gorke ale najwazniejsze zeby wszystko sprawdzic wyleczyc co trzeba i z piekna macica podejsc do stymulacji. Znam ten bol przekladania terminow :)
Trzymam kciuki zeby biopsja wyszla super i zebys mogla w koncu zaczac stymulacje. A jaki jest plan tym razem czym bedziesz stymulowana ?

Czym dokładnie to jeszcze nie wiem, wiem ze bedzie długi protokół poprzedzony antykoncepcja. Liczę na purgeon, bo widze ze po nim ładne zbiory sa :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie dużo się tu dzieje i nie nadążam czytać dlatego ucichłam :)
A u mnie znowu doopa.
Tzn tak - Lewandowski zalecił ponowne histero bo mialam w marcu po histero stan zapalny. No wiec miałam walkę o dopuszczenie do histero zeby nie tracić kolejnego miesiąca - wymaz wyszedł zły ale nie aż tak zły i szybkie podleczenie i ponowny wymaz zaraz po @ i się udało. Histero doszło do skutku. Po niej wyszłam jak na skrzydłach, bo wszystko w środku pięknie! I w cudnym humorze pojechałam na wakacje nad morze.
Natomiast po tygodniu - w ostatnia sobotę - dostałam telefon z nOvum ze są wyniki badania histochemicznego z biopsji i znowu wyszedł przewlekły stan zapalny.. :( btw, dzwonił do mnie Wojewódzki, PRZEMIŁY człowiek! No bardzo mi sie spodobał! No wiem mam zalecone leczenie antybiotykiem - Doxycyclina 100mg, 2x1 przez 10 dni, potem ponowna biopsja już na fotelu u gina i czekanie na wynik.
A ja na wczasach... wiec znowu akcja żeby nie tracić miesiąca - telefon do mojego gina, załatwianie recepty, kuriera, zamawianie na Doz.pl i biorę od dzisiaj antybiotyk. Wszystko żeby znowu nie tracić kolejnego miesiąca.. Wyliczyłam wszystko i umówiłam sie na 12dc. Biopsja powinna być w pierwszej fazie cyklu. 12dc to już taki skraj... ale inaczej się nie da.. mam nadzieje ze będzie ok. Histero tez miałam w 12dc.
Jedyny problem ze dzisiaj jakieś plamienie się pojawiło, co oznacza ze @ przyjdzie dzień wcześniej, i wtedy biopsja wypadnie na 13dc.. oby to nie zniszczyło mojego planu..

Także ja niestety wciąż czekam na zielone światło..

Ps. Biopsje będę miała u Lewickiej w nOvum (wojewódzki niestety na urlopie). Zna ktoś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale działasz... Dobrze, że ktoś Cię profesjonalnie i dokładnie zbadał. Być może jeszcze coś wyjdzie (czego ci nie życzę), ale zajmą się tobą, nie takimi przypadkami się zajmowali.

Trzymaj się, odpoczywaj, postaraj się nie stresować i... odzywaj się czasem. Myślimy o tobie i twoich staraniach :)
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już lipiec - kobietki, to będzie nasze lato, pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-07-13 Liv USG 6t2d

2017-07-14 iwcia82 Betowanie :) ✊✊✊
2017-07-14 evulek111 wizyta monitorująca przed criotransferem
2017-07-14 natalix0 Bhcg i progesteron 17dpt /Wizyta potwierdzającą ciążę ✊
2017-07-15 Alfistka Transfer :-D
2017-07-15 Oska305 Usg połówkowe
2017-07-15 Vinszka Wizyta + USG 7t2d
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-17 joko86 wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 07.04.2017 (16t4d) )
2017-07-17 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-07-19 Ilona88 wizyta kontrolna +usg
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-21 Ilona88 wizyta +usg
2017-07-25 froncia Wizyta w klinice
2017-07-27 M@gda połówkowe ( ET: 28.03.2017 )
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-08-03 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
 
Do góry