reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

r-gizler@invimed.pl. szczerze my dojezdzamy do wroclawia z za krakowa i nie zmienilabym ani kliniki ani lekarza. Lekarz konkretny i wystawia kawe na lawe a nie koloruje. Do niego najlepiej przyjechac bezposrednio z wynikami badan itd. My tez z poczatku kiepskie wyniki a mimo to za pierwszym razem sie udalo. Polecam naprawde.
Zapisałam się jednak do doktora Lachowskiego - może ktoś coś o nim ?? :) mam wszystkie wyniki ważne do końca lipca, a termin do doktora gizlera był na koniec września [emoji32]
 
reklama
Mnie bolal brzuch w dole ciagnely jajniki i czulam ciagniecie w pachwinach w dniu transferu i wczoraj lekki bol plecow. A dzis nic od czasu do czasu gdzies leciutko zakluje. No i plecy troszke bola ale to u mnie norma bo mam zrypany kregoslup. Nawet nospy dzis nie bralam. Tylko.magnez i relanium :)
Mnie bolaly jajniki i bol ciagnal do plecow. Zazywalam nospe na chwile pomagalo. Niestety u mnie nie wrozylo to dobrze nie ualo sie.
 
Dziewczyny, ja mam mutację protrombiny dlatego zażywam cały czas kw. foliowy 5mg i neoprain.

Myślicie, że powinnam również zbadać ile mam tego kwasu we krwi? Nigdy tego nie robiłam, a właściwie dr zalecił taką dawkę. :huh:
Jeśli jest nadmiar to coś może grozić małej kruszynce? Teraz zgłupiałam ...
Nie wiem jak to jest przy twojej mutacji.
Przy mthfr organizm nie metyluje syntetycznej formy.
Poziom kwasu foliowego zawsze warto zbadac
 
Vinszka, Alfistka, gosia, Ninaa jak sie czujecie ?
Jeśli o mnie chodzi to czuję się bardzo dobrze , wczoraj wieczorem i dziś rano dokuczał mi ból brzucha taki jak na @ a więc rozmarzyłam się ( transfer jak wiecie był we wtorek ) Jajniki dają jeszcze o sobie znać, ale zupełnie normalnie :) Za równy tydzień betujemy
 
Powodzenia dziewczynki na weryfikacjach:) Mam nadzieję że czerwiec obrodzi w pozytywne bety. A ja mam pytanko do zaciążonych- jak u Was ze zbliżeniami, z tych emocji na wizycie nie zapytałam, nie chce tak męża odrzucać, ale z drugiej strony boję się że mogę zaszkodzić, jak jest u Was?Jakie macie doświadczenia?
Zadowolona mamusia to szczesliwa mamusia = zadowolony brzdąc :)
Jesli nie masz krwiakow krwawien i lekarz nie powiedzial Ci ze nie wolno to wolno :D
 
To jest synetyczny a syntetyczny przy naszej mutacji odklada sie w organizmie i jest toksyczny.
Ja biore 5-methylotetrahydro folic adid firmy swanson 800 lub 400 jest tez firmy solgar. Ale teraz chyba poszukam jakiegos zestawu witamin ktore zawieraja kwas foliowy b6 i b12 metylowane moze ktos cos poleci
Dzięki bardzo za wiadomość zamówię sobie zaraz ten pierwszy co pisałaś, szkoda tylko że hematolog wiedząc o tej mutacji zapisywał mi ten [emoji19] a ja myślałam, że to ten właściwy ehhh.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest synetyczny a syntetyczny przy naszej mutacji odklada sie w organizmie i jest toksyczny.
Ja biore 5-methylotetrahydro folic adid firmy swanson 800 lub 400 jest tez firmy solgar. Ale teraz chyba poszukam jakiegos zestawu witamin ktore zawieraja kwas foliowy b6 i b12 metylowane moze ktos cos poleci
Screenshot_20170616-130504.png

Czy to ten ?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_20170616-130504.png
    Screenshot_20170616-130504.png
    54,3 KB · Wyświetleń: 609
reklama
Powodzenia dziewczynki na weryfikacjach:) Mam nadzieję że czerwiec obrodzi w pozytywne bety. A ja mam pytanko do zaciążonych- jak u Was ze zbliżeniami, z tych emocji na wizycie nie zapytałam, nie chce tak męża odrzucać, ale z drugiej strony boję się że mogę zaszkodzić, jak jest u Was?Jakie macie doświadczenia?

Ja będę jutro na transferze i zapytam lekarza. W sumie to na każdej wizycie pytam (i w czasie stymulacji i po punkcji). :)
 
Do góry