reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty. [emoji9][emoji9]

@Sol bardzo mi przykro. Wiem jak wygląda sprawa w UK, ale tego, że nawet po ivf nie robią bety to nie pojmuję! Może poczekaj na odpowiedź lekarza i nie odstawiaj jeszcze leków. Wiara czyni cuda[emoji7]

Oni wierza Tylko w usg serduszka choc mi za zaplata zrobili jeden raz bete oczywiscie byli w szoku ze pytam o to bo jak to lekarz stwierdzil nie lepiej troszke poczekac i widziec serce pykajace ehhhh tak to tu jest ,tez sie stad wyprowadzam wkrotce hah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oni wierza Tylko w usg serduszka choc mi za zaplata zrobili jeden raz bete oczywiscie byli w szoku ze pytam o to bo jak to lekarz stwierdzil nie lepiej troszke poczekac i widziec serce pykajace ehhhh tak to tu jest ,tez sie stad wyprowadzam wkrotce hah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I już na stałe do Pl? Ja jestem tu już rok, w większości sama, bo mąż nadal w Anglii i muszę przyznać, ze trochę mi brakuje Wysp...
 
Mam pytanie do dziewczyn, które mają mutacje MTHFR
Jaki bierzecie kwas foliowy metylowy ?
Więc ja byłam pewna że ja biorę ten metyl.a z tego co wyczytałam to chyba nie! a mi hematolog go przypisuje.
pobrane.jpg
Ja biorę ten dajcie mi znać jakie Wy bierzecie może ja się mylę i ten jest dobry no zgupialam teraz[emoji34]
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 635
Mam pytanie do dziewczyn, które mają mutacje MTHFR
Jaki bierzecie kwas foliowy metylowy ?
Więc ja byłam pewna że ja biorę ten metyl.a z tego co wyczytałam to chyba nie! a mi hematolog go przypisuje. Zobacz załącznik 810949Ja biorę ten dajcie mi znać jakie Wy bierzecie może ja się mylę i ten jest dobry no zgupialam teraz[emoji34]

Ja na początku też brałam ten i to jest dobry kwas foliowy, teraz od jakiegoś czasu w aptece sprzedają mi hasco takie białe opakowanie z pomarańczowym napisem ale to jest to samo co Ty bierzesz tylko inny producent.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które mają mutacje MTHFR
Jaki bierzecie kwas foliowy metylowy ?
Więc ja byłam pewna że ja biorę ten metyl.a z tego co wyczytałam to chyba nie! a mi hematolog go przypisuje. Zobacz załącznik 810949Ja biorę ten dajcie mi znać jakie Wy bierzecie może ja się mylę i ten jest dobry no zgupialam teraz[emoji34]

Ten co bierzesz to zwykły w dużej dawce.
Ja kupuje na iherb zestaw wit b metylowych firmy doctor's best. Ten: Link do: Doctor's Best, Best Fully Active B Complex, 30 Veggie Caps
W aptece kupisz chyba Solgara metylowy kwas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na początku też brałam ten i to jest dobry kwas foliowy, teraz od jakiegoś czasu w aptece sprzedają mi hasco takie białe opakowanie z pomarańczowym napisem ale to jest to samo co Ty bierzesz tylko inny producent.
No ja ten hasco też biorę, tylko myślałam że to są te metylowe, a to są te zwykłe.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vinszka, Alfistka, gosia, Ninaa jak sie czujecie ?

Własnie oddałam krew, takie mam zrosty i siniaki, że pobierali mi z innej żyły igłą dla dzieci xD
Czuję się spokojna, nie mam żadnych bólów, a dziś jest mój 27 dc. Zwykle już mam @ ale wiadomo, leki pewnie nie pozwalają na to.
Po transferze również, żadnego krwawienia, tylko ta lutelina wypływa....
Czuję się dobrze, czasami taka osowiała i zaspana, ale tak to nie mam żadnych objawów. Nie wiem czy mam się martwić czy to dobry znak. Aktualnie uważam, że nie ma potrzeby panikować.

Zobaczymy jak moje hormony, dr dziś będzie dzwonił. Może jakieś dawki leków zmienimy.
No i właśnie... mam zakupioną luteinę pod język, a wciąż nie mogę jej przyjmować. Może to się zmieni, ale po jakiego grzyba miałam to zakupić od samego początku? :D

A Ty Gosia? Jak się czujesz?
 
Nie wiem, też jestem zielona... Ja z kolei myślałam, że jak zarodek piękny i skoro beta wyszła tzn, że się zagnieździł - to pewnie ze mną coś nie tak, że organizm go odrzucił, nie pozwolił mu się dalej rozwijać... Tymczasem te badania, których wyniki już mam wychodzą ok, więc sama nie wiem ;/ Ale wychodzę z założenia, że lepiej zbadać więcej niż za mało :D
Mogla Cie niestety dopasc statystyka:(
 
reklama
Do góry