reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, a czy ktoras znacząco spoza Warszawy (np. 350km), podchodzila do IVF w nOvum?
Zastanawiam sie jak zorganizowac kwestie stymulacji. czy oni ida na cos takiego ze monitoring robi inny gin, moze maja jakis zaufanych znajomych ginow np we Wrocku i konsultujac sie z novum bedzie prowadzony monitoring podczas stymulacji?
 
reklama
Dziewczyny zrobilam dzis kolejny test (wiem, wiem sikacz znowu) ale ten test jest raczej w moich oczach negatywny (tzn cos tam widac ale raczej nic). Teoretycznie jest to taki wczesny, ktory wykrywa ciaze nawet 6 dni przed spodziewanym okresem.
I tak sobie teraz mysle, ze ta moja ciaza to chyba jest biochemiczna... ;( Co myslicie?
Nie mam jak sprawdzic ale cienko to widze... Boze jak bym chciala moc zrobic bete, zeby wiedziec co sie dzieje. Jak tak dalej pojdzie to ja na zawal zejde...
Wczraj wierzylam, ze bedzie dobrze a dzis znowu takie klody pod nogi...
Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
 
Dziewczyny zrobilam dzis kolejny test (wiem, wiem sikacz znowu) ale ten test jest raczej w moich oczach negatywny (tzn cos tam widac ale raczej nic). Teoretycznie jest to taki wczesny, ktory wykrywa ciaze nawet 6 dni przed spodziewanym okresem.
I tak sobie teraz mysle, ze ta moja ciaza to chyba jest biochemiczna... ;( Co myslicie?
Nie mam jak sprawdzic ale cienko to widze... Boze jak bym chciala moc zrobic bete, zeby wiedziec co sie dzieje. Jak tak dalej pojdzie to ja na zawal zejde...
Wczraj wierzylam, ze bedzie dobrze a dzis znowu takie klody pod nogi...
Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
Wrzuć zdjęcie, może my zobaczymy więcej niż Ty.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny, a czy ktoras znacząco spoza Warszawy (np. 350km), podchodzila do IVF w nOvum?
Zastanawiam sie jak zorganizowac kwestie stymulacji. czy oni ida na cos takiego ze monitoring robi inny gin, moze maja jakis zaufanych znajomych ginow np we Wrocku i konsultujac sie z novum bedzie prowadzony monitoring podczas stymulacji?
Z tego co weim ( ja też jestem w Novum) to jest taka możliwość, że możesz do swojego ginekologa chodzić i ewentualnie Ty się wtedy kontaktujesz z lekarzewm prowadzącym w Novum. jednak zawsze jest to takie troszk naciągane... bo niestety takie przekazywanie informacji lekarz- Ty - lekarz często mają rozbieżności. A nie masz możliwości na czas stymulacji zatrzymać się gdzies tu bliżej?
 
Dziewczyny zrobilam dzis kolejny test (wiem, wiem sikacz znowu) ale ten test jest raczej w moich oczach negatywny (tzn cos tam widac ale raczej nic). Teoretycznie jest to taki wczesny, ktory wykrywa ciaze nawet 6 dni przed spodziewanym okresem.
I tak sobie teraz mysle, ze ta moja ciaza to chyba jest biochemiczna... ;( Co myslicie?
Nie mam jak sprawdzic ale cienko to widze... Boze jak bym chciala moc zrobic bete, zeby wiedziec co sie dzieje. Jak tak dalej pojdzie to ja na zawal zejde...
Wczraj wierzylam, ze bedzie dobrze a dzis znowu takie klody pod nogi...
Czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
Kurcze sol... ja zupełnie nie wiem co powiedzieć, ale teraz test niestety powinnien już chyba też coś pokazać. a z drugiej strony sikańce oszukańce... współczuję Ci tej niepewności :-(
 
Ja po badaniu. Dzidzia rosnie szybciej niz wynika z terminu. Jwst sliczna i ruchliwa i w ogole najcudowniejsza (tak wiem, kazda tak mysli o swoim malenstwie). Nie mam zdjec niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ilejuz ma cm ? Moja ostatnio miała 6 cm . Prenatalne wyszły dobrze ,a u Ciebie ?
 
Kurcze sol... ja zupełnie nie wiem co powiedzieć, ale teraz test niestety powinnien już chyba też coś pokazać. a z drugiej strony sikańce oszukańce... współczuję Ci tej niepewności :-(
no wlasnie masakra jakas, wczoraj pozytywny i to taki elektryczny ktory teoretycznie nie wychwytuje niskiej bety a dzis cien cienia na zwyklym i niby bardzo czulym, pozostaje chyba tylko jedno , ze beta spada...
 
no wlasnie masakra jakas, wczoraj pozytywny i to taki elektryczny ktory teoretycznie nie wychwytuje niskiej bety a dzis cien cienia na zwyklym i niby bardzo czulym, pozostaje chyba tylko jedno , ze beta spada...
Nie szukaj dziury w całym i nie pisz czarnych scenariuszy.
Napewno znajdziesz jakieś polskie labo gdzie zrobią Ci betę dla świętego spokoju
 
Wrzuć zdjęcie, może my zobaczymy więcej niż Ty.

[emoji127] 28.10.2017
Co Ty, nic nie widac. Cien cienia jest ale na moja logike to za malo na 13 dpt...
Zrobie jeszcze jutro rano 2 rozne i zobaczymy moze zagadka sie rozwiaze moze Bog da nam ciaze, moze kropek z mamusia zostanie a moze niestety wszystko pojdzie na zmarnowanie...
p.s. chyba glupieje...
 
reklama
Nie szukaj dziury w całym i nie pisz czarnych scenariuszy.
Napewno znajdziesz jakieś polskie labo gdzie zrobią Ci betę dla świętego spokoju
haha, no pewnie masz racje tylko ze niestety do labo nie dam rady do Londynu jechac a tutaj nic nie ma- juz szukalam...
tak czy inaczej jesli na serio jestem w ciazy to chyba wszyscy tam na gorze (sztuk 5) nad nami czuwaja...
 
Do góry