reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

boze,jakie to nasze czekanie jest ciezkie.nie wiem czy powinnam cos czuc czy nie???? za pierwszym razem nic nie czulam po za delikatnym bolem podbrzusza i beta 0!!! teraz tez nic nie czuje poza bolem podbrzusza i juz mysle,ze po wszystkim..... to czekanie na testowanie wykonczy nas wszystkie.... aaaach zycie.....

To ze nic nie czujesz nie znaczy ze sie nie uda!!! Bądź dobrej myśli [emoji3]. Ja np cały czas sobie powtarzam wcpiatek będziesz miała TSH na poziomie 2,5 [emoji3]. Może sie uda [emoji13] i mój organizm zrozumie, ze nie żartuje ze musi być 2,5 [emoji3][emoji25]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jakie leki dostawalas przed mrozaczkami? dostaje sie cos na endometrium itp? Jak to wyglada?
dziewczyny a mogę zapytać jaki jest u Was problem?
U nas nie udał się pierwszy transfer i teraz nie mam żadnych leków poza witaminami... czy to nie jest dziwne? Z tym,że u ans u mnie teoretycznie wszystko ok. Badania super. Problem tylko po stronie nasienia....
 
To ze nic nie czujesz nie znaczy ze sie nie uda!!! Bądź dobrej myśli [emoji3]. Ja np cały czas sobie powtarzam wcpiatek będziesz miała TSH na poziomie 2,5 [emoji3]. Może sie uda [emoji13] i mój organizm zrozumie, ze nie żartuje ze musi być 2,5 [emoji3][emoji25]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Swietne. Niech twój organizm wie,że z Tobą nie ma żartów :-)
 
boze,jakie to nasze czekanie jest ciezkie.nie wiem czy powinnam cos czuc czy nie???? za pierwszym razem nic nie czulam po za delikatnym bolem podbrzusza i beta 0!!! teraz tez nic nie czuje poza bolem podbrzusza i juz mysle,ze po wszystkim..... to czekanie na testowanie wykonczy nas wszystkie.... aaaach zycie.....
Brak objawów na tym etapie nie świadczy o niepowodzeniu. Także trzeba się uzbroić w cierpliwość dbać o siebie i czekać niestety tylko czekać... ;-)
 
Juz po transferze :)
Mam ze soba 2 bable :) dwie wczesne blastki 1aa i 1bb tak wynika z wypisu ale embriolog mowil ze przed podaniem byly juz na dalszym etapie i pieknie sie rozwijaja :)
Maluszki zostaja ze mna na 8 miesiecy nie ma innej opcji :)
Cudzie trwaj :*
@gosia321 no i super! Gosiu zaciskaj mocno nogi, przytulaj kruszynki i mocno i dbajcie o siebie ;-)
Miałaś podane 5cio dniowe? Przepraszam, ale ostatnio tak dużo u nas punkcji i transferów,że się trochę pogubiłam :-)
 
Czekaj, jeśli dobrze zrozumiałam to jest steryd na obniżenie NK ?
Bo ja przyjmuję pabi dexamethson 1mg i tak właśnie miałam w zaleceniach.
U mnie z limfocytów wyszło, że mam wysoki procent natural killers i dlatego taka jednorazowa dawka.

Kurcze, jeśli źle zrozumiałam, znaczy pomyliłam leki, to wielkie PRZEPRASZAM za wprowadzenie w błąd.
Tak to steryd wzielam jednak przed transferem dzieki :) nie nie pomylilas tylko myslalam ze piszesz o dawkowaniu relanium :)
 
boze,jakie to nasze czekanie jest ciezkie.nie wiem czy powinnam cos czuc czy nie???? za pierwszym razem nic nie czulam po za delikatnym bolem podbrzusza i beta 0!!! teraz tez nic nie czuje poza bolem podbrzusza i juz mysle,ze po wszystkim..... to czekanie na testowanie wykonczy nas wszystkie.... aaaach zycie.....

Myślę, że nie ma co się doszukiwać objawów. Powiem Ci szczerze, że ja odczuwam mega spokój. Tyle, że dziś jest 1dpt, długo mi czekać :)

A powiedzcie mi. W piątek mam badania estradiolu i progesteronu, później konsultacji z dr, ale pewnie w kwestii dawkowania leków. Rozpiskę mam właśnie do 16.06. Czy po progesteronie już można coś domniemać? Pewnie tylko beta daje nam informację o powodzeniu, ale tak teraz taka mnie myśl naszła ;p
 
reklama
Myślę, że nie ma co się doszukiwać objawów. Powiem Ci szczerze, że ja odczuwam mega spokój. Tyle, że dziś jest 1dpt, długo mi czekać :)

A powiedzcie mi. W piątek mam badania estradiolu i progesteronu, później konsultacji z dr, ale pewnie w kwestii dawkowania leków. Rozpiskę mam właśnie do 16.06. Czy po progesteronie już można coś domniemać? Pewnie tylko beta daje nam informację o powodzeniu, ale tak teraz taka mnie myśl naszła ;p
Progesteron to hormon na podtrzymanie ciąży. Jego wynik daje informację czy zmieniać dawkowanie leków na podtrzymanie czy poziom jest odpowiedni:)
 
Do góry