reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja 14 tydzień i nadal i prolutex i neoparin [emoji22]

0d1ykw7i53yn3vjh.png
Ja jestem 16 tydzień. I kuje się dwa razy dziennie.
 
Dziewczyny! Udało sie!
Zawsze wyobrażałam sobie ta chwile ale jak juz nadeszła nie potrafiłam sie zachować! Przytkało mnie pieknie! :)
10 dpt - dziwi mnie troche tak wysoka beta - może faktycznie 2fasolki z nami zostaną? :) :)
Super gratulacje [emoji4] U mnie w 9 dpt beta 286 i obydwie fasolki ze mna zostaly [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny którego dnia cyklu miałyście transfer? Mam audyt w pracy i przez spóźniający sie okres wszystko mi sie przesunie. Chciałabym sobie jakoś to zaplanować mniej więcej. Zarodki mam 3 dniowe i jeden 5 dniowy. Jak to u Was wyglądało? Nie wiem jeszcze który będę przygarniała ale chce wiedzieć jak to mniej więcej wypada. Podchodzę na cyklu sztucznym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny którego dnia cyklu miałyście transfer? Mam audyt w pracy i przez spóźniający sie okres wszystko mi sie przesunie. Chciałabym sobie jakoś to zaplanować mniej więcej. Zarodki mam 3 dniowe i jeden 5 dniowy. Jak to u Was wyglądało? Nie wiem jeszcze który będę przygarniała ale chce wiedzieć jak to mniej więcej wypada. Podchodzę na cyklu sztucznym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie wypadł transfer w 16dc bo endometrium za slabe było, na sztucznym też bylam.
 
Dziewczyny którego dnia cyklu miałyście transfer? Mam audyt w pracy i przez spóźniający sie okres wszystko mi sie przesunie. Chciałabym sobie jakoś to zaplanować mniej więcej. Zarodki mam 3 dniowe i jeden 5 dniowy. Jak to u Was wyglądało? Nie wiem jeszcze który będę przygarniała ale chce wiedzieć jak to mniej więcej wypada. Podchodzę na cyklu sztucznym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
22dc 5dniowa blastka

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Dziewczynki udanych wizyt!!!Ja dzisiaj sie parszywie czuję, o 4 rano obudził mnie straszny ból łowy:( i trwa do teraz, raz sie nasila, raz ustaje...do tego oczywiście mdli mnie nieziemsko. nie brałam żadnej tabletki jak narazie, może przetrzymam jakoś w pracy, żałuje- mogłam zostać w łóżku....
Moja ostatnia migrena trwała 48h .... miałam dzwonić na szpital by cewnik mi założyli bo każde ruszenie głowa to była katastrofa . Brałam paracetamol 3x1g nie bardzo dawał radę dziś byłam u lekarza dał mi magiczną tabletkę ;) jak mnie złapie mam brać. Lepiej weź paracetamol lepiej piguła niż stres i walka organizmu z bólem ( bo bardziej stresuje dziecko)
 
Hej! Udanego dnia!
Wiem, że pytanie się powtarza (bo pamiętam o skarpetkach), ale co więcej to nie :-p. Co zabrac na punkcję?
W rozpisce mam enigmatycznie: ubranie szpitalne ( rozumiem to jako koszula i szlafrok, kapcie) środki higieny osobistej (płyn do higieny intymnej??? + recznik). Co zabrać? Co potrzebne?


Na pewno koszula nocna i skarpetki bo na sali zmarzną ci stópki jakies klapeczki tez się przydadza ja nic wiecej nie mialam,wkladki na wszelki wypadek bym wziela bo ja osoboscie krwawiłam po punkcji moze zewzgledu na pobrana duza ilosc jajeczek.
 
reklama
Do góry