reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Paracetamol, apa można brać...narazie próbuje naturalnych metod, wiem że w ciąży to częsta przypadłość, nie sposób za każdym razem faszerować sie jakimś lekiem, tym bardziej że i tak bierze się ich garść...chyba że nie dam rady to apap w zanadrzu mam:) Klientów przybywa dzisiaj jak na złość...
 
Jutro zaczynam 12dpt i tak sie zastanawiam czy zrobic test czy coś wyjdzie. Ja kompletnie nie mam objawow wydaje mi sie ze nic z tego nie bedzie. A u was test wychodził pozytywny w 12dpt 3dniowych zarodków?
 
Jutro zaczynam 12dpt i tak sie zastanawiam czy zrobic test czy coś wyjdzie. Ja kompletnie nie mam objawow wydaje mi sie ze nic z tego nie bedzie. A u was test wychodził pozytywny w 12dpt 3dniowych zarodków?

Ja miałam dokładnie 12dpt pozytywny wynik sikanca o czułości 10


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki a ile dni po transferze umawialiście się na pierwsze USG ? My już troszkę ochłonęliśmy ale radość była ogromna . Najpiękniejszy dziś mojego życia [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
14 dpt 5dniowego zarodka, miałam pierwsze usg beta była dobrze ponad 1000. Przed betą 1000 nie ma co iść, najlepiej ponad.
 
reklama
Do góry