reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję za pełne ciepła posty, aż się wzruszyłam.

Lekarz napisał że mam zrobić minimum 1 cykl przerwy także pewnie koniec czerwca-początek lipca będę miała criotransfer. A na razie będę balować, chodzić do psychologa i pielęgnować swój związek.

Kmeva
, wspólczuje :( Tylko czemu 12 to nie ciąża?

Ropuszka, gratuluję! :)
 
Dziękuję za pełne ciepła posty, aż się wzruszyłam.

Lekarz napisał że mam zrobić minimum 1 cykl przerwy także pewnie koniec czerwca-początek lipca będę miała criotransfer. A na razie będę balować, chodzić do psychologa i pielęgnować swój związek.

Kmeva
, wspólczuje :( Tylko czemu 12 to nie ciąża?

Ropuszka, gratuluję! :)

Odpoczywaj, baluj, baw się, pij spotykaj ze znajomymi, do woli przytulaj z mężem, opalaj, może jedź choćby na działkę na kilka dni, ładuj baterie i wracaj do nas!!

Powodzenia!
 
Dziękuję, dziewczyny, za wsparcie! Będę walczyć, ale chyba muszę iść do psychologa. Wydaje mi się, że nigdy nie ujrzę dwóch kresek, zmęczyłam się łudzić i czekać.

Robię sobie przerwę od forum. Wszystkim oczekującym wyników życzę doczekać się dwóch kresek :)

Kochana trzymaj się [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi od 10 dpt pojawiło się małe plamienie. Nawet ciężko to nazwać plamieniem, bo to co mi wypływa po luteinie jest zabarwione na różowo ... nie wiem co o tym myśleć. Martwie się. Miała tak któraś z Was? Zamienialyscie wtedy luteinę dopochwową na tą doustną? (Teraz biorę dwa razy dziennie dopochwowo i raz podjezykowo) ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi od 10 dpt pojawiło się małe plamienie. Nawet ciężko to nazwać plamieniem, bo to co mi wypływa po luteinie jest zabarwione na różowo ... nie wiem co o tym myśleć. Martwie się. Miała tak któraś z Was? Zamienialyscie wtedy luteinę dopochwową na tą doustną? (Teraz biorę dwa razy dziennie dopochwowo i raz podjezykowo) ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja niestety miałam,ale później bo to było od 11 dpt i nie znaczyło to nic dobrego.
Jednak ok 11 dnia to wydaje mi się,że może to być ewentualnie plamienie implantacyjne także narazie nie ma co panikować. Bierz leki jak dotychczas i czekaj na pozytywne wyniki
 
reklama
A u mnie niestety beta spadła z 46 w sobotę do 14,98 dzisiaj :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry