reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hiperka raczej nie bo były pobrane 3 jajeczka a w całości było 4. Badał mnie przed transferem i mówił ze wszystko ok a wtedy tez zaczęło pobolewa. Kazali brać nospe 3 razy dziennie i resztę leków.
No u mnie jajniki były trochę powiekszone ale bóle chyba były związane z tym że udało się zajść [emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
reklama
Najważniejszy jest przyrost. Ja 7dpt miałam betę około 50, ale potem moje wyniki w porównaniu z innymi nie były wysokie, w dolnych widelkach więc nie ma co porównywać. Ja jestem najlepszym przykładem, że nie wolno wątpić w kropka[emoji6] wszyscy dookoła wierzyli tylko nie ja i teraz mi wstyd[emoji13] nie zrobiłaś za szybko bety wg mnie, mi tak lekarz kazał

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]

Kochana Ja zwątpiłam w wynik ale nie w mojego kropka . Nawet jak się nie powiedzie co póki co nie dopuszczam to i tak się cieszę ze pierwszy raz w moim życiu zobaczyłam dwie kreski i coś drgnęło . To jest znak ze idę w dobra stronę [emoji846]dziś cały dzień spędzę w ogrodzie jutro pojadę nad morzem i w poniedziałek co ma być to będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do Katowickiego oddziału nie dotarliśmy, ta młodsza lekarka (przepraszam ale kompletnie nie pamietam nazwiska) tak mnie dołowała ze wychodziłam ze łzami w oczach z gabinetu. Sugerowała mi adopcje bo do skuteczności in vitro miała wątpliwości. Połowa badań i sugesti nie potrzebna. W miedzy czasie znalazłam doktora z Tychów - za co teraz Bogu dziękuje.


W Bielsku przyjmują trzy doktorki: Czerwińska, Piekarz-Adamczyk, Romowicz-Osuch i chyba teraz jeszcze zatrudnili jakiego faceta ginekologa ale nazwiska nie pamiętam.
Przypuszczam że to była ta Romowicz-Osuch bo Czerwińska i Piekarz bardzo polecają in vitro... Dobrze że znalazłaś odpowiedniego lekarza :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochana Ja zwątpiłam w wynik ale nie w mojego kropka . Nawet jak się nie powiedzie co póki co nie dopuszczam to i tak się cieszę ze pierwszy raz w moim życiu zobaczyłam dwie kreski i coś drgnęło . To jest znak ze idę w dobra stronę [emoji846]dziś cały dzień spędzę w ogrodzie jutro pojadę nad morzem i w poniedziałek co ma być to będzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak trzymać[emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Możesz, ale nie 3 razy dziennie, jeden raz na pewno, czy dwa to nie wiem. Ja bralam właśnie na początku, w sumie nieświadoma że to była max, Ale brałam co któryś dzień jedna tabletkę.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz jak byłam w szpitalu to dostawałam tą forte(max) 3x1tabletce. Ale moja pani doktor wolała przepisać mi spasmoline bo jest podobno mniej szkodliwa od nospy... Póki co od poniedziałku jestem bez żadnej rozkurczowej - jupiii :-)
 
No u mnie jajniki były trochę powiekszone ale bóle chyba były związane z tym że udało się zajść [emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
Kurczę same przygotowania kłucie sie codziennie punkcją itp to było pikus w porównaniu do tej niepewności i czekania na wynik
 
reklama
Do góry