reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale Ja głupia jestem!!! Byłam siku przed chwila i zrobiłam test . Tak wiem nie ta pora i za szybko ale pomyślałam se sikne i po minucie taki efekt
1495718158-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
efekt super:)kiedy beta?
 
Ja dzisiaj rano przytuliłam kropla:) 8 komórkowa drobinka:) teraz odpoczywam w lozku i cierpliwie czekam. Betowanie 3 czerwca:) dzisiaj dawali mi jakaś mlecza kroplówkę pózniej embrioglue i primovision. Mrozaczka nie ma bo zapłodniła sie jedna:) ale czasem i z jednej jest ciąża
I takie nastawienie jest najlepsze ;) Teraz odpoczywaj i zbieraj siły na kolejne 9 miesięcy ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tydzień temu beta 44 a dziś 19 to lipa ; ( ciekawe czemu tak dziwnie spada. Jestem tak załamana i zła. Pisze tu bo jesteście jedynymi ludźmi przed którymi mogę to napisać pozdrawiam życie jest bleeeee

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo mi przykro..:(wiem co czujesz,sama przez to przechodziłam...sciskam cie mocno...
 
Ja dzisiaj rano przytuliłam kropla:) 8 komórkowa drobinka:) teraz odpoczywam w lozku i cierpliwie czekam. Betowanie 3 czerwca:) dzisiaj dawali mi jakaś mlecza kroplówkę pózniej embrioglue i primovision. Mrozaczka nie ma bo zapłodniła sie jedna:) ale czasem i z jednej jest ciąża
trzymam kciuki bardzo mocno...powodzenia:)
 
Tydzień temu beta 44 a dziś 19 to lipa ; ( ciekawe czemu tak dziwnie spada. Jestem tak załamana i zła. Pisze tu bo jesteście jedynymi ludźmi przed którymi mogę to napisać pozdrawiam życie jest bleeeee

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję Ci bardzo. Tyle to wszystko wymaga energii i siły. Dbaj o siebie! Głowa do góry!
 
Dziewczyny, cos mi sie stało z forum, pawie nic nie widzę, nie mam jak dostać się do kalendarza, nawet jak to naprawią to póxniej nie ma mnie w domu. Pamiętam, że dzis sporo sie dzieje, czy któraś z was mogłaby dziś się zająć kalendarzem??

Dziś dzień matki, dziewczyny, życzę wam, żeby jak najszybciej był to dla was jeden z najszczęśliwszych dni w roku!!!
 
reklama
U mnie w klinice za 3 ...to koszt 800zl ...sporo prawda? Za kolejne 3 to 300 zł, a później bez ograniczeń 600zl. Ale i tak chyba zdecyduje sie zamrozić

U mnie dr powiedziała, że jeżeli nie będzie 10 to nie ma sensu mrozić, więc my tak właśnie zrobimy. U nas koszt to 900 zł.
 
Do góry