reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie jutro czekaja badania progesteronu i zobaczymy czy zastrzyki domięśniowe z Agolutinu mnie jeszcze ominą czy tez nie... W dzień transferu progesteron miałam coś ponad 200 i kazali mi wszystkie progesterynowe odstawić oprócz Lutinusu. Najgorsze że domieśniowo to mi mąż juz nie zrobi a nie mogę iść do POZ u nas bo to za mała miejscowość i wszyscy sie znają. Szybko by sie rozeszlo skad mam skierowanie i co to za klinika... Robiłyście takie zastrzyki gdzieś poza swoim POZ-em?
Ja robiłam sobie sama domięśniowo Pregnyl. Pielęgniarka mi pokazała jak mam zrobić i tak zrobiłam. NIC absolutnie nie bolało. Aż się bałam ze zle wykonałam. Ale następnego poczułam ze jednak dobrze - ogromny ból tego mięśnia gdzie się wkuwała :)

A robi się tak - stan sobie na nodze i zobacz po zewnętrzno-przedniej stronie uda gdzie kształtuje ci się mięsień. Tak w połowie uda.
Usiądź na krześle, wypychasz sobie w ten sposób ten mięsień i chwyć go siedząc. Ja się bałam ze to nie mięsień tylko tłuszcz. Ale jednak było to to. Miałam igle 0,4mm, nic nie bolało.

Ale Ja głupia jestem!!! Byłam siku przed chwila i zrobiłam test . Tak wiem nie ta pora i za szybko ale pomyślałam se sikne i po minucie taki efekt
1495718158-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba ci podświadomość podpowiedziała ze nie ma co tracić czasu na niewiedzenie o takim szczęściu!!! ;) Gratulacje!! Piękna krecha! :)

Ja dzisiaj rano przytuliłam kropla:) 8 komórkowa drobinka:) teraz odpoczywam w lozku i cierpliwie czekam. Betowanie 3 czerwca:) dzisiaj dawali mi jakaś mlecza kroplówkę pózniej embrioglue i primovision. Mrozaczka nie ma bo zapłodniła sie jedna:) ale czasem i z jednej jest ciąża
Super ze drobinka się podzieliła i jest już z tobą!!! Kciuki!

Otwieram, ale ilość nakłuwania brzucha mnie przeraża, bo 4-5 razy dziennie :(
Co tam dużo razy dziennie? Ja robiłam 1 zastrzyk Menopur dziennie i od 6dc drugi zastrzyk dziennie dołożyłam - Orgalutran.

Mi od razu zestaw skompletowano. Na. Moja dawkę (150j. Czyli 1 rozpuszczalnik a 2 proszki) w jedną strzykawkę i 2 igły. 1sza gruba do nabierania 2ga cieniutka do zastrzyków. I oczywiście gaziki do dezynfekcji.

Ja miałam w pudełku Menopur cały niezbędny zestaw. Strzykawki z igłami, waciki nasączone do odkażania, igle do pobrania rozpuszczalnika.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, zamroziłam 11. Kosztowało mnie to 400 zł. Wydaje mi się, że nawet jak tylko połowa się rozmrozi zdolna do zapłodnienia, to i tak lepiej niż zaczynać procedurę od nowa.
U mnie w klinice za 3 ...to koszt 800zl ...sporo prawda? Za kolejne 3 to 300 zł, a później bez ograniczeń 600zl. Ale i tak chyba zdecyduje sie zamrozić
 
Ja robiłam sobie sama domięśniowo Pregnyl. Pielęgniarka mi pokazała jak mam zrobić i tak zrobiłam. NIC absolutnie nie bolało. Aż się bałam ze zle wykonałam. Ale następnego poczułam ze jednak dobrze - ogromny ból tego mięśnia gdzie się wkuwała :)

A robi się tak - stan sobie na nodze i zobacz po zewnętrzno-przedniej stronie uda gdzie kształtuje ci się mięsień. Tak w połowie uda.
Usiądź na krześle, wypychasz sobie w ten sposób ten mięsień i chwyć go siedząc. Ja się bałam ze to nie mięsień tylko tłuszcz. Ale jednak było to to. Miałam igle 0,4mm, nic nie bolało.


To chyba ci podświadomość podpowiedziała ze nie ma co tracić czasu na niewiedzenie o takim szczęściu!!! ;) Gratulacje!! Piękna krecha! :)


Super ze drobinka się podzieliła i jest już z tobą!!! Kciuki!


Co tam dużo razy dziennie? Ja robiłam 1 zastrzyk Menopur dziennie i od 6dc drugi zastrzyk dziennie dołożyłam - Orgalutran.



Ja miałam w pudełku Menopur cały niezbędny zestaw. Strzykawki z igłami, waciki nasączone do odkażania, igle do pobrania rozpuszczalnika.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki bertha! Brzmi to strasznie ale może jest do zrobienia :) mam nadzieję że jednak nie będę musiała
;P
Ja tez nic nie czuje [emoji21][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Dzięki bertha! Brzmi to strasznie ale może jest do zrobienia :) mam nadzieję że jednak nie będę musiała
;P





Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Ja sie strasznie stresowałam, ale zupełnie niepotrzebnie :) bolal ten zastrzyk mniej niz Menopur czy Orgalutran w brzuch. :)
Powodzenia!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry