reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też się wsłuchuję, wypatruje objawów i nic ... Heheh, a to dopiero 5 dpt [emoji16] a jak inne dziewczyny? Miały jakieś objawy tak wczesnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem 7 dpt 3-dniowych dwóch zarodków,transfer był 15.05 i czuję tak od 3 dpt pobolewanie w dole brzucha, trochę jak na okres.czasem wyraźnie czasem mniej, czasem w ogóle.bardziej mi się ten ból uaktywnia rano po nocy, albo po dłuższej drzemce.No i w nocy jak wstaje siku to Lutek mi wypływa strasznie, to wygląda tak jakby mleko mi stamtąd leciało hehe.w dzień za to nie aż tak.i trzy dni temu trochę mnie wysypalo.
 
reklama
Ja jestem 7 dpt 3-dniowych dwóch zarodków,transfer był 15.05 i czuję tak od 3 dpt pobolewanie w dole brzucha, trochę jak na okres.czasem wyraźnie czasem mniej, czasem w ogóle.bardziej mi się ten ból uaktywnia rano po nocy, albo po dłuższej drzemce.No i w nocy jak wstaje siku to Lutek mi wypływa strasznie, to wygląda tak jakby mleko mi stamtąd leciało hehe.w dzień za to nie aż tak.i trzy dni temu trochę mnie wysypalo.

Czyli jednak wyraźne objawy ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak więc kolejny tel zaczyna się trzecia doba i 5 nad dzieli się prawidłowo. Jestem taka szczęśliwa. Czwartek transfer. W środę dzwonimy poraz ostatni żeby wszystko do środy szło tak jak do tej pory. Moje silne jajeczka [emoji4][emoji4]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane jestem juz po punkcji. W klinice pełen profesionalizm. Naprawde jestem miłe zaskoczona 1,5 h i juz po wszystkim:) czuje sie dobrze nic mnie nie boli. Niestety dwa jajka pękły za wcześnie lub sie wchłonęły i pobrano mi 4. Czuje soe trochę zawiedziona bo było by o dwie szanse wiecej. Ale nie mam na to wpływu:( jutro zadzwonią z embriologi czy sie zapłodniła. Pewnie statystycznie zostaną dwa. Chcą mi podać dwa na razi chyba sie skuszę. Lekarz powiedział ze jest 15% szans ze bedą bliźniaki a jak nie to ze jedno ma większe szanse sie przyjąć. Narazie dostałam zwolnienie do 4 czerwca a pózniej zobaczymy. Przez pierwsze 3 miesiące muszę dmuchać na siebie. Do tego dostałam arsenał leków. Antybiotyk, luteinę i zastrzyki od jutra. Cała przyjemność lekowa znowu 1000 zł strasznie to wszystko drogie. Jesteście bardziej doświadczone:) czy po transferze mam leżeć jak placek? Czy moge ość na ślub koleżanki jedynie do kościoła albo jakiś krótki spacer itp. Czy mam leżeć jak kłoda zeby nie zaszkodzić fasolka?boze jak bym chciała zeby tym razem sie udało...ostatni raz przeżyłam... jak każda z nas po nieudanej próbie. Ale tym razem jest szansa ze mi wszczepia zarodki to moze jakoś to będzie. Trzymajcie proszę kciuki:*
@adansonia trzymam kciuki, żeby te 4 były szczęśliwe :)
 
Tak więc kolejny tel zaczyna się trzecia doba i 5 nad dzieli się prawidłowo. Jestem taka szczęśliwa. Czwartek transfer. W środę dzwonimy poraz ostatni żeby wszystko do środy szło tak jak do tej pory. Moje silne jajeczka [emoji4][emoji4]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom

Ale super wiadomość [emoji1319][emoji7][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najgorsza jest niepłodność pierwotna, bo w ogóle nie wiadomo czy kiedyś będziesz miał genetycznych dzieci...
Widzę że dużo kobietek tutaj zachodzi w ciążę po in vitro. Ciekawe ile jest zaciążonych a ile nie. Możemy zrobić podsumowanie?
Ja mam jedno dziecko ale nie mogę zajść w kolejną ciążę. Myślę że niepłodność pierwotna jest jednak gorsza.
Życzę wszystkim powodzenia i dużo zdrowia!!
Dajcie znać komu się udało a komu jeszcze nie i po ilu podejściach
 
Do góry