reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u nas dzisiaj manicure w pełnym sloncu!
1495362171-aaaaaa.jpeg


Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Cudny cicior;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
 
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.

Powiem Ci ze po poprzednich transferach brałam Lutinus teraz biorę luteinę duphaston i prolutex przy takiej obstawie nie wiem czy to ma aż takie znaczenie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda, czas leci, my pierwsze podejscie mielismy w lipcu 2016, wierze ze wkrotce wydarzy sie cud, podczas ostatniego podejscia doszlo do zagniezdzenia, a to juz byl u nas sukces, zastanawiam sie tylko dlaczego zdrowy zarodek sie nie rozwinal...
Jest tyle czynników które mają na to wpływ. Sama nie wiem. Zrobiłam wszystko co mogłam..
 
Czyli nie można stosować aplikatora do luteiny w ciąży? Nie umiem palcami, przyzwyczaiłam się do aplikatora, sparzam za każdym razem i co tydzień wymieniam..
Co myślicie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że trzeba go dobrze umyć i wysuszyć. Ja najpierw używałam palca, potem odkryłam aplikator i uznałam że jest bardziej higieniczny od palca. A potem wydawało mi się że trochę drażni szyjkę? Przy tych wszystkich lekach miałam dziwne uczucie szczypania-jakby podrażnienia. Macie też tak?
 
reklama
Do góry