reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
[/QUOTE]

Tylko czas zaleczy trochę rany. Ja tam do tej pory płacze, a ostatnio to codziennie, bo moja dziewczynka niedawno powinna była się urodzić, a nie pół roku temu. Sporo dziewczyn z tego wątku miało termin na maj, także ściska mnie za serducho regularnie .
We wtorek mam prenatalne, A od kilku dni już spać nie mogę.. . Czuje że będę tam się trzesla jak galareta.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
oj...ja przed prenatalnym myslalam ze zejde ...mialam mega nadcisnienie...trzymam kciuki za twoje:)
 
Tego właśnie sie obawiam ze nic nie dostane od gp jak sie skonczy. Dzieki Aniu trzymam kciuki za wtorek[emoji4]
Eva, jestem praktycznie pewna, Że nie przedłuża Ci leków w gp. Myślę , że większości to nawet nie mogą przepisywac. Dziewczyny przechodzące procedurę w uk nie miały ( z tego co wyczytalam) praktycznie żadnych leków po transferze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja totalnie zglupialam przez to bo podobno nie mozna brac kwasu foliowego zwykłego mi przepisali 5 mg wiec zbadalam kwas foliowy na własną reke zeby zobaczyć czy jest ok i wyszedl ponad norme teraz boje sie czy go brac bo sie odklada a jak pytalam lekarza to powiedzial ze jak chce moge mniejsza dawke brac [emoji53] rece mi opadaja bo chcesz wiedziec wiecej od lekarzy i sie nie dowiesz.
Bo niektórzy nie zwracają na to zupełnie uwagi. Mój tez. W klinice Clexane dostałam ze wzg na to że mam już dziecko z wadą serca i poronienie. I kazał mi odstawiac juz, a inny lekarz każe brać do ponad 30 tyg... Tak jak pisała annmarie zależy z jakiego powodu . U mnie wychodzi na to , że jeden z jednego powody a drugi z drugiego...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
oj...ja przed prenatalnym myslalam ze zejde ...mialam mega nadcisnienie...trzymam kciuki za twoje:)[/QUOTE]

Dzięki Ania. Przydadzą się. Mnie głowa pęka że stresu.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry