reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki udanego dnia i powodzenia dziś!
emoji1307.png
emoji1307.png
emoji1307.png


Moja głowa pracuje na 100%, nawet w nocy dopadają mnie sny! Jak można się wyciszyć?
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :) powodzenia na transferach ;)
Ja dzisiaj wieczorem mam wizytę, jak przed każdą bardzo się stresuję czy Wszystko z maluchem jest dobrze... Nie wpisałam się do kalendarza bo na tel nie bardzo ogarniam a z kompa w domu prawie w ogólne Nie korzystam :)
Trzymajcie i za nas kciuki żeby wszystko bylo dobrze :)
Miłego dnia wszystkim :*
[emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie do końca się z tym zgodzę że branie nospy codziennie jest bezpieczne- dla Ciebie może tak ale nie dla dziecka. Nospa to lek obniżający napięcie mięśniowe, a więc przeciwdziałający skurczom macicy . Ale napięcie mięśniowe obniżane jest
także u nienarodzonych dzieci. Nie w sposób znaczny, lecz na tyle, by rodziły się z obniżonym napięciem mięśni twarzy.Dzieci nie mają prawidłowego odruchu żuchwowego - mają niedomkniętą buzię, bardziej się
ślinią, źle chwytają pierś, mają trudności ze ssaniem nie mogąc unieść i przyczepić brodawki piersi do podniebienia. Często szybciej przez to
przechodzą na butelkę.
Tak samo jak przy porodzie bezpieczne jest podawanie oxsytocyny. Po 11 latach u syna koleżanki wykryto nadwrażliwość na dotyk od razu padło pytanie specjalisty ile dawek oxsy. przy porodzie dostała.
Zgadzam się z Nospa,co do oxy nie mam wiedzy. Teraz jak byłam w szpitalu lezałam z dziewczyną,która codziennie brała 3x1 Nospa. Pierwsze co Pani docent kazała zrobić to natychmiast odstawić nospe i podawać tylko w razie potrzeby,doraźnie. Ja brałam nospe 3x1 tylko po transferze,jak wyszła ok beta od razu odstawilam i przez 29 tyg ciąży wzielam może 3 tabletki. Też czytałam te badania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgadzam się z Nospa,co do oxy nie mam wiedzy. Teraz jak byłam w szpitalu lezałam z dziewczyną,która codziennie brała 3x1 Nospa. Pierwsze co Pani docent kazała zrobić to natychmiast odstawić nospe i podawać tylko w razie potrzeby,doraźnie. Ja brałam nospe 3x1 tylko po transferze,jak wyszła ok beta od razu odstawilam i przez 29 tyg ciąży wzielam może 3 tabletki. Też czytałam te badania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli po transferze ja brać? Ja mam napisane na zaleceniach 3x1 w razie potrzeby. Zażywam, ale nic mnie nie boli ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry