reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Podobno nadzieja umiera ostatnia....Ale moja właśnie odeszla...niedawno znów byłam na wizycie bo niestety pojawiło się obfite krwawienie i niestety poronilam ;-( 7 tydzień ... nie życzę nikomu tego okropnego widoku i uczucia ...strasznie się czuję ;-(

Jejku Aneta... Bardzo Ci współczuję... Niesamowicie... Przykro mi...
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze transfery i punkcje;) Mery myślałam że dzisiaj betujesz... Ja krew oddałam, zobaczymy czy będzie przyrost, stresik jest niestety... ale człowiek do tego permamentnego stanu musi się chyba już przyzwyczaić;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi dziewczyny, tym ktorym sie nie udalo, trzymam kciuki za reszte. Ja sama modle sie o cud, aby beta przyrastala. Napiszcie mi jescze po jakim czasie wyszedl Wam pozytywny test plytkowy (tak z ciekawosci).

Milagors, czy zagladasz tu jeszcze? Jestem ciekawa co u Ciebie i jaki plan ulozyla dla Ciebie nasza dr Sz.
Mnie sikacz pokazał cień cienia 8 dpt 5dniowego zarodka, ale równie dobrze mógł nic nie pokazać.
 
Podobno nadzieja umiera ostatnia....Ale moja właśnie odeszla...niedawno znów byłam na wizycie bo niestety pojawiło się obfite krwawienie i niestety poronilam ;-( 7 tydzień ... nie życzę nikomu tego okropnego widoku i uczucia ...strasznie się czuję ;-(
Kurcze a było już tak pięknie :(bardzo i to bardzo mi przykro...
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze transfery i punkcje;) Mery myślałam że dzisiaj betujesz... Ja krew oddałam, zobaczymy czy będzie przyrost, stresik jest niestety... ale człowiek do tego permamentnego stanu musi się chyba już przyzwyczaić;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki :)
Tak, tak z tym stresem to my jesteśmy niestety związane na stałe...
 
reklama
Do góry