reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podobno nadzieja umiera ostatnia....Ale moja właśnie odeszla...niedawno znów byłam na wizycie bo niestety pojawiło się obfite krwawienie i niestety poronilam ;-( 7 tydzień ... nie życzę nikomu tego okropnego widoku i uczucia ...strasznie się czuję ;-(

A ja myślałam, że najgorsze za Tobą... Przykro mi bardzo. Wypłacz się, odpocznij i zbieraj siły do dalszej walki. :*
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :) powodzenia na transferach ;)
Ja dzisiaj wieczorem mam wizytę, jak przed każdą bardzo się stresuję czy Wszystko z maluchem jest dobrze... Nie wpisałam się do kalendarza bo na tel nie bardzo ogarniam a z kompa w domu prawie w ogólne Nie korzystam :)
Trzymajcie i za nas kciuki żeby wszystko bylo dobrze :)
Miłego dnia wszystkim :*
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :) powodzenia na transferach ;)
Ja dzisiaj wieczorem mam wizytę, jak przed każdą bardzo się stresuję czy Wszystko z maluchem jest dobrze... Nie wpisałam się do kalendarza bo na tel nie bardzo ogarniam a z kompa w domu prawie w ogólne Nie korzystam :)
Trzymajcie i za nas kciuki żeby wszystko bylo dobrze :)
Miłego dnia wszystkim :*

Trzymam mocno[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :) powodzenia na transferach ;)
Ja dzisiaj wieczorem mam wizytę, jak przed każdą bardzo się stresuję czy Wszystko z maluchem jest dobrze... Nie wpisałam się do kalendarza bo na tel nie bardzo ogarniam a z kompa w domu prawie w ogólne Nie korzystam :)
Trzymajcie i za nas kciuki żeby wszystko bylo dobrze :)
Miłego dnia wszystkim :*

[emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry