reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Za Waszą radą zapisałam się do Novum do dr Wojewódzkiego, zobaczymy czy mój przypadek jest faktycznie taki beznadziejny. Zrobię badanie Amh i FSH w 2 dniu cyklu, żeby sprawdzić czy ta ostatnia stymulacja nie wykończyła mi antralnych i zaczynam przyjmować podwójną dawkę Dhea. Na szczęście akceptują badania z innych klinik więc nie będzie dodatkowych kosztów. Zrobiłam sikacza dla spokoju ducha- oczywiście negatywny.
Dziewczyny nie poddawajcie się- kiedyś na pewno się uda. Czytam to forum od ponad roku i tak naprawdę tylko nielicznym nie udało się zajść w ciążę przez ten czas. Większość dziewczyn jest w ciąży, kilka już urodziło piękne dzieci. Mimo, że mam za sobą 3 stymulacje, szanse na powodzenie podobno znikome to i tak jakoś tak podświadomie czuję, że kiedyś się uda. :*
 
Pytanie do dziewczyn w ciąży bliźniaczej: bierzecie zwiększone dawki kwasu foliowego? Ja wczesniej brałam inofem, a chwilę przed zajściem w ciążę zaczęłam brać femibion 1. I tak się zastanawiam, czy to nie za mało. Teraz i tak już późno, bo leci już 12 tydzień. Ale może jeszcze bym pobrała jakiś dodatkowo.
Ja biorę kwas foliowy 5mg na receptę plus Femibion 1
 
Za Waszą radą zapisałam się do Novum do dr Wojewódzkiego, zobaczymy czy mój przypadek jest faktycznie taki beznadziejny. Zrobię badanie Amh i FSH w 2 dniu cyklu, żeby sprawdzić czy ta ostatnia stymulacja nie wykończyła mi antralnych i zaczynam przyjmować podwójną dawkę Dhea. Na szczęście akceptują badania z innych klinik więc nie będzie dodatkowych kosztów. Zrobiłam sikacza dla spokoju ducha- oczywiście negatywny.
Dziewczyny nie poddawajcie się- kiedyś na pewno się uda. Czytam to forum od ponad roku i tak naprawdę tylko nielicznym nie udało się zajść w ciążę przez ten czas. Większość dziewczyn jest w ciąży, kilka już urodziło piękne dzieci. Mimo, że mam za sobą 3 stymulacje, szanse na powodzenie podobno znikome to i tak jakoś tak podświadomie czuję, że kiedyś się uda. :*
I to jest dobrze podejście :)
 
Dziewczynki zapodalam nospe bo tak mnie ciągnęło w środku, i boję sie takiego bólu, poza tym w pracy, nie mogłam usiedzieć i czułam dyskomfort... myślicie że nospa nie zaszkodzi, i raczej można używać w takich przypadkach.?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki zapodalam nospe bo tak mnie ciągnęło w środku, i boję sie takiego bólu, poza tym w pracy, nie mogłam usiedzieć i czułam dyskomfort... myślicie że nospa nie zaszkodzi, i raczej można używać w takich przypadkach.?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Można spokojnie Nospe doraźnie 2x1
 
a co sądzicie o estradiole 11 dpt- aż 5057? Nie za wysoki? progestreron 100,8.
dwa dni temu estradiol miałam 1813
Estradiol troche wysoki,ale nic nie szkodzi...zmniejszą Ci dawki.Prawidłowy w tym terminie to powyżej 2 tys. Jakiś czas temu tez miałam za wysoki coś ponad 6 tys.
 
reklama
Do góry