reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, ja byłam pełna nadziei, że w tym miesiącu w końcu ruszę ze stymulacją. Ale niestety nie może być tak kolorowo. Nie dość, że strasznie długo czekałam na okres to okazało się, że w ogóle śluzówka nie chciała się złuszczać i cały czas miała 7-8 mm. Lekarka podejrzewa polip, więc ten cykl spisany na marne. Dzisiaj idę na sono hsg i jak potwierdzi się diagnoza to znowu czeka mnie histeroskopia. Po prostu uroczo... brakuje mi już siły na to wszystko :(
Kurczaczki, to słabo... I skąd siłę brać?? Chyba tylko z nadziei na dziecko...
 
reklama
Juz po wizycie, endometrium lekko drgnelo od wczoraj(troszke sie martwię bo nie przekroczylo 8). Lekarz zdecydował ze startujemy dzis z zapladnianiem 12 komoreczek wiec trzymajcie kciuki za zolnierzyki męża a potem za zarodeczki by pieknie sie dzieliły. Transfer w sobote [emoji4]
Fantastycznie, że ruszasz!!! Endo ma jeszcze kilka dni, żeby podrosnąć :D:D
 
Juz po wizycie, endometrium lekko drgnelo od wczoraj(troszke sie martwię bo nie przekroczylo 8). Lekarz zdecydował ze startujemy dzis z zapladnianiem 12 komoreczek wiec trzymajcie kciuki za zolnierzyki męża a potem za zarodeczki by pieknie sie dzieliły. Transfer w sobote [emoji4]
Do soboty endo jeszcze skoczy,jeszcze trzy dni, a podobno 11 mm to już super;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz po wizycie, endometrium lekko drgnelo od wczoraj(troszke sie martwię bo nie przekroczylo 8). Lekarz zdecydował ze startujemy dzis z zapladnianiem 12 komoreczek wiec trzymajcie kciuki za zolnierzyki męża a potem za zarodeczki by pieknie sie dzieliły. Transfer w sobote [emoji4]

[emoji1307][emoji1307][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe to mój ulubiony program

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja jeszcze lubię "Podzielić M2". Oglądam teraz wszystkie takie programy zapamiętale, bo remont mi się szykuje, a mimo, że proszę o pomoc projektantkę, to musze wiedzieć o czym z nią rozmawiać :)
 
reklama
Ja jeszcze lubię "Podzielić M2". Oglądam teraz wszystkie takie programy zapamiętale, bo remont mi się szykuje, a mimo, że proszę o pomoc projektantkę, to musze wiedzieć o czym z nią rozmawiać :)
Tez lubię! ale Dorota robi lepiej za mniej [emoji6] hehe ja jeszcze na wizycie u lekarza nie bylam a juz mam wizję pokoju[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry