reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super super. Udalo sie!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, bardzo się ciesze, juz w sobotę jak beta była 48,8 skakałam do nieba od szczęścia:) Tyle starań i badań i udało się. Dziewczyny trzeba wierzyć i się uda, moje drugie podejście udane i wyluzowane, przy pierwszym bardzo się stresowałam, płakałam, facet zmieniał decyzje co chwile, ja nie wiedziałam co mam robić, to był koszmar. Ale to juz przeszłość, tera zliczy się tylko przyszłość. Trzymam kciuki mocno za wszystkich.
 
Mery nie możesz się poddawać, sama mówiłaś - ma być dobrze i już;) do piątku juź chwilę, nastaw się pozytywnie, ja wierzę w Twoje powodzenie, tak się umawiałyśmy ejj[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, aż łezka mi popłyneła...
 
Hej dziewczyny [emoji2][emoji8] wstaje, zbieram się i w drogę ... trochę się denerwuje, a może bardziej niecierpliwie [emoji2] trzymajcie kciuki [emoji8][emoji256][emoji1307][emoji1405]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Też tak macie że wzruszacie się na reklamach?[emoji16]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Mogłabym zapytać kogoś kto podchodził do criotransferu na naturalnym cyklu o leki które brałyście? Mi Dr kazała odstawić wszystko i zostawić tylko jedną dawkę foliku dziennie, do wizyty monitorującej, ale czy to nie za mało?
Dotychczas brałam jeszcze inofolic raz dziennie i wit D31000. Dodam, że u nas czynnik męski. Pierwszy nieudany transfer. Pobrano 3 komórki i wszystkie 3 się zapłodniły, zostały dwa mrozaczki.
 
Do góry