reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też tak macie że wzruszacie się na reklamach?[emoji16]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja na wszystkim, ostatnio byłam w kościele i był chrzest i tez sie wzruszyłam :) hehe ja ogólnie mam teraz płacz na zawołanie, mam nadzieję że niedługo mi to przejdzie bo mąż mnie z domu wyrzuci :)
 
reklama
Ja byłam na długim. Leki odstawiłam w piątek wieczorem( nie wzięłam ostatniej dawki). Okresu do tej pory nie dostałam. Najlepsze jest to, że temperaturę mam podwyższoną, w nocy pociłam się strasznie( mokra piżama i pościel) no i 4 razy wstawałam na siku. Od kilku dni czuję dziwne kłucie w macicy, ale bólu okresowego nie mam wcale.Wczoraj nawet przeszło mi przez myśl, że w labo się pomylili i jednak mogę być w ciąży. Bety nie powtarzałam, bo nawet nie drgnęła. Wiem, że to nie jest możliwe, ale mam lekkiego schiza i chyba pójdę kupić test.
Mnie brzuch przestal boleć a bolal prawie caly czas ,ja dzis bete powtarzalam bo takie moalam.zalecenie ale nie ludze sie bo w poniedzialek byla zaledwie 2. Czekam na okres by bylo wszystko regularnie bym mogla przystapic szybko do criotransferu
 
Hej dziewczyny, ja byłam pełna nadziei, że w tym miesiącu w końcu ruszę ze stymulacją. Ale niestety nie może być tak kolorowo. Nie dość, że strasznie długo czekałam na okres to okazało się, że w ogóle śluzówka nie chciała się złuszczać i cały czas miała 7-8 mm. Lekarka podejrzewa polip, więc ten cykl spisany na marne. Dzisiaj idę na sono hsg i jak potwierdzi się diagnoza to znowu czeka mnie histeroskopia. Po prostu uroczo... brakuje mi już siły na to wszystko :(
 
Hej dziewczyny, ja byłam pełna nadziei, że w tym miesiącu w końcu ruszę ze stymulacją. Ale niestety nie może być tak kolorowo. Nie dość, że strasznie długo czekałam na okres to okazało się, że w ogóle śluzówka nie chciała się złuszczać i cały czas miała 7-8 mm. Lekarka podejrzewa polip, więc ten cykl spisany na marne. Dzisiaj idę na sono hsg i jak potwierdzi się diagnoza to znowu czeka mnie histeroskopia. Po prostu uroczo... brakuje mi już siły na to wszystko :(
Halo halo nie zalamujemy się! Co się odwlecze to nie uciecze...lepiej zrobić wszystko na tiptop niż byle jak...trzymaj się

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Tak, to akurat uzywam, Ale potrzebuje same samego metylowanego kwasu, bo w tym zestawie jest to za malo.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Za mało [emoji15] to tez muszę inny może, choć jak ostatnio badałam poziom wit. B i kwasu to miałam przekroczone ... hmmmm ... może Gosia123 pomoże [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz po wizycie, endometrium lekko drgnelo od wczoraj(troszke sie martwię bo nie przekroczylo 8). Lekarz zdecydował ze startujemy dzis z zapladnianiem 12 komoreczek wiec trzymajcie kciuki za zolnierzyki męża a potem za zarodeczki by pieknie sie dzieliły. Transfer w sobote [emoji4]
 
Do góry