reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam w ten sloneczny dzien, wszystkim zycze dzisiaj powodzenia i dobrego dnia[emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] Ja mam wizyte dopiero na 12:20, pozniej sie odezwe[emoji41]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] potem wstaw zdjecie kruszynki [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katka, ja trafiłam własnie w takim humorze na to forum, mnie bardzo pomogło. Ono od tego też jest, żeby się wyżalić wypłakać, kiedy nikt inny już nie chce słuchać.

Ja do tego wszystkiego zafundowałam sobie twardy reset, uchlałam się do nieprzytomności, straciłam kontakt z rzeczywistością. Pewnego dnia wracając z pracy powiedziałam mężowi, że on polewa a ja piję. I tak zrobiłam. Potrzebowałam nie myśleć, a żaden znany mi do tej pory sposób nie zadziałał.

Tylko ja to zrobiłam przed transferem, tobie nie polecam, bo możesz być w ciąży.
Tez zrobię taki reset koniec tego a'la chorowała całe życie tego nie tamtego nie bo przecież w ciąży chce być musze zdrowo to i tamto. Koniec ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te uczucia są nam dobrze znane, łamią serce na pół, ja miałam w tym roku najgorsze stany psychiczne, ale z drugiej strony wiedziałam że nie mogę się poddać, nie teraz, pierwszy nieudany transfer był traumą; ( spróbuj walczyć, nie poddawać się mimo wszystko... Ja cały czas czuję ogromny lęk i obawę przed kolejnym niepowodzeniem

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo. Jeszcze wszędzie dookoła dzieci nowo narodzone a ja tkwi e w tym problemie i uśmiecham się bo się ciesze na nowe życie a serce mam w czastkach. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam tak samo. Jeszcze wszędzie dookoła dzieci nowo narodzone a ja tkwi e w tym problemie i uśmiecham się bo się ciesze na nowe życie a serce mam w czastkach. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Każda z nas na tym forum zna to uczucie....

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Pytanie do dziewczyn w ciąży bliźniaczej: bierzecie zwiększone dawki kwasu foliowego? Ja wczesniej brałam inofem, a chwilę przed zajściem w ciążę zaczęłam brać femibion 1. I tak się zastanawiam, czy to nie za mało. Teraz i tak już późno, bo leci już 12 tydzień. Ale może jeszcze bym pobrała jakiś dodatkowo.
 
A z tymi słodyczami to rzeczywiscie jest tak,ze całkiem odstawilyscie? Ehh... mi nawrt nikt nie wspomniał. Wiadomo alkohol całkowicie odstawiłam,mój ukochany rower, bieganie też. Mój mąż nawet odkurzac mi nie pozwalał ale kawy z mlekiem to piłam jedną co kilka dbi i słodyczy też troche dojadalam... to jednak moglam przygotować się lepiej i zwiększyć nasze szanse?
Do nastepnejt będę z Wami i widze, że mam sporo do nadrobienia☺
EeE bez przesady ogranicz nie rezygnuj calkowicie. Mi czasami sie zdarza zjesc ciasto czy czekolade a teraz jak jest cieplo.non stop lody. Kawe ograniczylam do 1 dziennie ale czasami zdarzy sie ze wypijam 2 :)
 
reklama
Do góry