reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czy któraś z Was ma niepłodność idiopatyczną ?I udalo się Jej in vitro?To jest jakaś masakra... Niby wszystko okej a jednak nie,bo nie ma ciąży!
No właśnie ja mam niepłodność idiopatyczną, i jeszcze trzy lata temu dobrze nie wiedziałam co to in vitro, jeszcze nie cieszę się zbyt wcześnie ale beta coś drgnęła, drugi transfer;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale teraz niski zdecydowanie nie jest. I nie stresujesz tylko Fasolek Fasolko a siejesz panikę. Zobacz, juz dziewczyny zaczęły wymyślać ze one tez mają niski i trzeba jakies nowe leki dowalić. Bierzesz dokładnie te same dawki progesteronu a sama go nie produkujesz wiec skąd pomysł ze powinien jakoś strasznie skoczyć? Jak ja bym sie tak denerwowała to pierwsze co wpisała bym w googlu "progesteron w ciazy przyrost" i poświęciła te dosłownie 3 minuty żeby choć rzucić okiem... No ale co kto lubi.
Poświęciłem czas sprawdziłam co i jak ale myślałam, że po invitro może ma być większy myślałam, że na tym forum można pytać o sprawy które nas martwią chciałam dowiedzieć się jakie wartości mają inne dziewczyny no ale widocznie nie ma co się pytać.
Było mi miło na forum ale uciekam już na zawsze życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki
Nie uciekam ,że się obraziłam czy coś ale jeśli nie można o nic pytać bo strasze inne dziewczyny to nie ma sensu żebym się tu udzieliła.
Było miło mi was wszystkie poznać :-*
 
Poświęciłem czas sprawdziłam co i jak ale myślałam, że po invitro może ma być większy myślałam, że na tym forum można pytać o sprawy które nas martwią chciałam dowiedzieć się jakie wartości mają inne dziewczyny no ale widocznie nie ma co się pytać.
Było mi miło na forum ale uciekam już na zawsze życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki
Nie uciekam ,że się obraziłam czy coś ale jeśli nie można o nic pytać bo strasze inne dziewczyny to nie ma sensu żebym się tu udzieliła.
Było miło mi was wszystkie poznać :-*
Nie wiem o co poszlo z tym progesteronem ale jak ja mialam 30 to lekarze stwierdzili ze za maly i dobili do 50. Ale motylek mial ok 10 i lekarze nie zwiekszyli i bylo wszystko ok. Ja tez z progesteronem panikowalam a lekarze bali sie poronienia. Duphaston nie jest wykrywany w krwi wiec oprocz niego luteiny dodali mi tez prolutex.
 
Poświęciłem czas sprawdziłco i jak ale myślałam, że po invitro może ma być większy myślałam, że na tym forum można pytać o sprawy które nas martwią chciałam dowiedzieć się jakie wartości mają inne dziewczyny no ale widocznie nie ma co się pytać.
Było mi miło na forum ale uciekam już na zawsze życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki
Nie uciekam ,że się obraziłam czy coś ale jeśli nie można o nic pytać bo strasze inne dziewczyny to nie ma sensu żebym się tu udzieliła.
Było miło mi was wszystkie poznać :-*
No jasne ze można pytać o wszystko. Ale po co ta rozpacz i nakręcanie? Zwłaszcza wiedząc ze wynik jest w normie i tylko chcesz sie upewnić? Rozpacz to jest od tragedii a ty masz zdublowane szczęście dziewczyno. I permanentnie w rozpaczy. Wchodzę tu czasem, czytam co piszesz i oczy mi się robią szerokie ze zdziwienia aż się boję że mi tak zostanie
:rofl::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
A i jeszcze jedno pytanie mam - liczę na pomoc Gosi - widziałam, że ma w tym temacie dużą wiedzę [emoji7] czy jeżeli mam mutacje MTHFR homozygotę to powinnam zwrócić uwagę lekarza na coś po transferze? Zażywam zmetylowane formy wit. B, kwasu foliowego. Poziom homocysteiny sprowadziłam do 7 (z 10). Kiedy powiedziałam lekarzowi o tej mutacji zgodził się, że muszą być zmetylowane formy witamin, ale na tym temat się zakończył ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam MTHFR ta... zawsze zapominam, od jednego rodzica... c677 , biorę clexane od pozytywnej bety, ale lekarz zalecił to bardziej dlatego że mam dziecko z wadą serca i obumarcie plodu w 14tc, gdzie niewykluczone że też powodem było chore serce. Teraz sprzeczne opinie, lekarz od ivf mówi clexane odstawiac a inny przyjmować do ponad 30 tc... I bądź tu mądry. Póki co biorę...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!!
Dzień Dobry z rana... Nie ma to jak obudzić się przed kurami i nie móc zasnąć. Dla mnie to największa katorga przewracać się w łóżku z lewa na prawo...

Nawet koty obudziłam!!! Ja je, a nie one mnie... Co to się porobiło...

Poczytam waszą wczorajszą rozmowę i na koniec wstawię kalendarz.
 
reklama
Dawno mnie nie było wiadomo dlaczego, dzisiaj wkoncu jakoś ostatnimi siłami byłam zrobić badania jestem załamana i nie wiem co mam dzisiaj robić właśnie dostałam wyniki jestem w 9 tygodniu ciąży mam anemie progesteron wynosi 37,4 tyle to.ja miałam 8 dpt biorę dwa razy dziennie duphaston i Crinone na noc i nie wiem dlaczego taki niski. Jutro mam endokrynologa moje tsh 0,411 też jakaś masakra nie wiem co się dzieje. Proszę was o pomoc z tym progesteronem cxy mam dzwonić do ginekologa który mnie teraz prowadzi
Hej,

Przede wszystkim jak ty się czujesz?? Przeszły ci te masakryczne wymioty?? Nawadniasz się?? Bo dla mnie to ty się odwadniałaś i głodziłaś tyle razy "rozmawiając z wielkim porcelanowym uchem". Pewnie anemia stąd właśnie się wzięła, ale powinnaś porozmawiać z lekarzem.

Co do progesteronu - ja go nie mierzę. Raz zmierzyłam na własną rękę i lekarz mnie złajał, że w moim przypadku (po crio na sztucznym cyklu) nie ma sensu mierzyć, bo sama nic nie produkuje, dostaję syntetyczny (dupka), który słabo wychodzi w krwi i dostaję taki działający miejscowo (dopochwowy Lutinus), którego też nie ma w krwii, więc w środowisku mojego maluszka jest więcej progesteronu niż pokazują badania krwi. Oczywiście, jeśli miałabyś się uspokoić zadzwoń/napisz do swojego lekarza.
 
Do góry