reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Skoro niszczyc nie mozna a czesc pewnie pojdzie na badania to dlaczego mialabym egoistycznie ich nie oddac. Jesli tylko nam sie uda i juz nie bedziemy mogli wiecej dzieci to moze innym tez sie poszczesci:)
Inaczej jesli nam nie wyjdzie albo beda problemy wtedy zapewne juz nie bede taka hojna;)
Uwierz, że też tak kiedyś myślałam. Wszystko się zmieniło jak faktycznie muszę taką decyzję podjąć
 
Dziewczyny zachowuję się jak samolub bo piszę tylko o sobie ale rzadko wchodzę na forum i nie nadążam za wpisami ;) także przepraszam ;)
Wczoraj zadzwonili do mnie z kliniki że z 60 pobranych komórek 45 jest prawidłowych :) a druga wiadomość jest taka że wszystkie 6 przeznaczonych do procedury się zapłodniło :) na dodatek mieli dzisiaj dzwonić jeśli mroziliby któreś w 3 dobie ale nie zadzwonili. Tłumaczyli że jeśli nie zadzwonią to znaczy że czekają do 5 doby.
Powiedzcie mi które są lepsze? 3 dniowe zarodki czy 5dniowe ?:)
 
Dziękuje ;) lekarz niestety nic mi nie powiedział chociaż mowiłam mu że mnie boli. Jedyne co powiedział to to że mam dzwonić jakby coś się działo. Na szczęście dzisiaj już prawie nie boli :)
No to dobrze! Jak odpukać zaczęłabys sie czuć gorzej to mierz sobie obwód brzucha i kontroluj wagę na wszelki wypadek. Jak by wzrastało to informuj lekarza.
 
Nadszedł ten dzień w którym i ja się do Was dopisuje. Niepłodność idiopatyczna, dwie nieudane inseminacje. Dzisiaj dostałam okres i od jutra zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.Witam wszystkie i liczę na wsparcie. ...nie ukrywam, że bardzo się boję. ....
Damy czadu!!! Ja dzisiaj 15-ty dzień na antykoncepcyjnych jestem i już od niedzieli zastrzyki - gonapeptyl doszły :D
 
Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?
 
reklama
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
bardzo dobry wynik...nie za duzo nie za malo..nospe bralam od transferu do bety...trzymam kciuki za ciag dalszy:)
 
Do góry