reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak betowanie wyjdzie dobrze to wracacie do pracy? Tyle sie czlowiek stara i stara i nie chciala bym czegos sknocic powrotem do pracy jak bym juz byla w ciazy.
HCG wyszło i pracuję ale teraz mam taki młyn i stres w pracy że naprawdę zastanawiam się poważnie nad zwolnieniem ale to dopiero jak będzie serduszko. Teraz i tak wielu rzeczy nie mogę robić, jest pospiech i stres i muszę przyznać, że się męczę może nie fizycznie (choć ciężko mi z tym bębnem i bolącymi jajnikami od hiperki) bo się nie dam w to zapędzić, żeby potem żałować ale psychicznie jest ciężko...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny możecie mi powiedzieć jedna rzecz. Zaczynam proces invitro w przyszłym miesiącu mam na myśli hormony zastrzyki plus wizyty na usg. Czy mogę wziąść chorobowe na wizyty usg? czy powinnam wziąść normalnie urlop?
 
Dziewczyny możecie mi powiedzieć jedna rzecz. Zaczynam proces invitro w przyszłym miesiącu mam na myśli hormony zastrzyki plus wizyty na usg. Czy mogę wziąść chorobowe na wizyty usg? czy powinnam wziąść normalnie urlop?
Nie wiem czy lekarz da Ci l4 na monitoring. Może uda Ci się wziąć urlop albo przychodzić wcześniej lub później do pracy w tych dniach?
 
Nie wiem czy lekarz da Ci l4 na monitoring. Może uda Ci się wziąć urlop albo przychodzić wcześniej lub później do pracy w tych dniach?


Właśnie prace zaczynam od 8 do 17. mieszkam w uk i tutaj z tego co wiem należy mi się 15dni chorobowego takiego którego mogę wziąść na wizyty w szpitalu . ale dziś się dowiedziałam ze gdybym była chora to mi dadzą ale jeżeli jest nowa o invitro to niestety nie mogę wziąść
 
Dziewczyny możecie mi powiedzieć jedna rzecz. Zaczynam proces invitro w przyszłym miesiącu mam na myśli hormony zastrzyki plus wizyty na usg. Czy mogę wziąść chorobowe na wizyty usg? czy powinnam wziąść normalnie urlop?
Mi wystawiali zwolnienie na każdą wizyte bez problemu.
 
Właśnie prace zaczynam od 8 do 17. mieszkam w uk i tutaj z tego co wiem należy mi się 15dni chorobowego takiego którego mogę wziąść na wizyty w szpitalu . ale dziś się dowiedziałam ze gdybym była chora to mi dadzą ale jeżeli jest nowa o invitro to niestety nie mogę wziąść
A w uk nie można wziąć wolnego na telefon mówiąc po prostu, że źle się czujesz i że wolisz zostać w domu? bez konieczności wizyty u lekarza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak nie masz daleko do kliniki to może spróbuj dogadać się z godzinami w pracy. Może uda się wyjść w ciągu dnia a potem odrobisz te godziny? Albo bierz urlop. A w uk nie można wziąć wolnego na telefon mówiąc po prostu, że źle się czujesz i że wolisz zostać w domu? bez konieczności wizyty u lekarza?



Godzin nie mogę odrobić bo fabryka jest zamykana o 17 mamy tylko jedna zmianę . a do kliniki mam około godziny drogi
 
reklama
Do góry