reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie zwiększył. Powiedział ze te mniejsze i tak nie dogonią już tych większych pęcherzyków.
Były na usg ze 4, może jeszcze jakiś się ukrył, ale bardzo nierówne. Nie wiem czy wy miałyście podawane wymiary pęcherzyków podczas monitoringu stymulacji?
U mnie dzisiaj były takiej wielkości: 1.71, 1.41, 1.31, 1.1.


Beznadzieja.. tyle kasy wyrzucone na marne kilka pęcherzyków, a może i żadnego zarodka z tego nie będzie :(

Pewnie następnym razem inna stymulację mi zapisze, może długi protokół.. kurde, mam nadzieje ze mój M nie wyskoczy z tym ze do następnej procedury nie będzie chciał podejść :(



Przykro mi..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie widzieli na usg 4 pecherzyki przy czym brali pod uwage ze trzy sa fajnej wielkosci.po punkcji okazalo sie ze pobrano 5 i wszystkie sie zaplodnily.tak wiec nadzieja jest!!!
 
Dzięki za pamięć :*
u mnie biochemiczna.
Blastka 4ba,
7dpt - 35,6
10dpt - 54
11dpt - 56,88

No cóż... Jem leki do poniedziałku tak dla spokoju sumienia, powtórzę bete, powinien byc spadek. Została jeszcze jedna Blastka 3bb


Coś się ruszyło. Powtórz betę, bywa różnie... No i masz jeszcze jedną do zabrania... :*
 
u mnie widzieli na usg 4 pecherzyki przy czym brali pod uwage ze trzy sa fajnej wielkosci.po punkcji okazalo sie ze pobrano 5 i wszystkie sie zaplodnily.tak wiec nadzieja jest!!!

A pamiętasz jakiejwielkosci one były podczas monitoringu zaraz przed/dzień przed podaniem Pregnyl/ovitrelle?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna u mnie tez biochemiczna...
Juz mi lepiej ale zastanawia mnie czemu to sie nie chce zagniezdzic...
Piszą ze na pierwszym miejscu sa tego przyczyną wady zarodka... Myslicie ze jakies gebetyczne wady mogą na to wpływać ?
Nigdy nie robiliśmy badan pod tym kątem.
 
Ja robiłam wczoraj beta hcg według ostatniej miesiączki to był 7t4d a według transferu 8t i wyszła mi kosmiczna hehh ale w końcu są dwa dzieciaczki wynik 251960... Chyba zrobiłam ją dlatego że wizyta dopiero w następny piątek a mam jeszcze od czasu do czasu te plamienia więc żeby się uspokoić troszke... Hehh same rozumiecie :-)
No tak, nam po przejściach czasami dobrze robi zrobienie bety i zobaczenie takiego olbrzymiego wyniku zwłaszcza gdy długo się czekało aby była powyżej 0 [emoji6] ale diagnostycznie nic ona nie wnosi

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny - orzeszek:
1494080423-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ohoho jaki jestem cudowny;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kobitki :-)
Jak miło słyszeć ze niektóre mają już wszystko za sobą i wszystko się udało .
Ja dopiero zaczynam ten proces pierwsze spotkania 15mają . możecie mi powiedzieć czy każda z was używała spray do nosa przed invitro ? i jak jest z tymi zastrzykami bo mój mąż boi się strasznie igieł i zastanawiamy się czy da rade mi je podać buziaczki
M@gda Gratulacje ;-)
Cześć koleżanko, co do kropli używałam, w trakcie stymulacji byłam przeziębiona, a z zastrzykami myślałam że nie da rady, a jednak... Szybko się wprawisz bo towarzyszą cały czas, po transferze jak dużo tu dziewczyn miałam dwa zastrzyki dziennie non stop przez 2 tyg, gdyby transfer był udany pewnie kontunuowalabym dalej, wszystko kwestia wprawy ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za pamięć :*
u mnie biochemiczna.
Blastka 4ba,
7dpt - 35,6
10dpt - 54
11dpt - 56,88

No cóż... Jem leki do poniedziałku tak dla spokoju sumienia, powtórzę bete, powinien byc spadek. Została jeszcze jedna Blastka 3bb
A zaczynało się tak pięknie, koniczyna może beta jeszcze zaskoczy hmmm, trzymaj się

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry