reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
8t2d wg transferu, dziś usg w "największym" miejscu pokazało 8t5d ale ono ma dokładnośc +/- 1t więc w normie.

Moja lekarka na upartego liczy od ostatniej miesiączki i ostatnio jak byłam według miesiączki wychodził 6t4d a na USG wychodziło 7t tak jakby liczyć od transferu...ciekawe czemu oni tak uparcie liczą wszystko według cyklu....skoro czarno na białym wychodzi inaczej hehh...
 
Witajcie kobitki :-)
Jak miło słyszeć ze niektóre mają już wszystko za sobą i wszystko się udało .
Ja dopiero zaczynam ten proces pierwsze spotkania 15mają . możecie mi powiedzieć czy każda z was używała spray do nosa przed invitro ? i jak jest z tymi zastrzykami bo mój mąż boi się strasznie igieł i zastanawiamy się czy da rade mi je podać buziaczki
M@gda Gratulacje ;-)
 
Moja lekarka na upartego liczy od ostatniej miesiączki i ostatnio jak byłam według miesiączki wychodził 6t4d a na USG wychodziło 7t tak jakby liczyć od transferu...ciekawe czemu oni tak uparcie liczą wszystko według cyklu....skoro czarno na białym wychodzi inaczej hehh...
Mnie lekarz w klinice liczyl od transferu zawsze.
 
Witajcie kobitki :-)
Jak miło słyszeć ze niektóre mają już wszystko za sobą i wszystko się udało .
Ja dopiero zaczynam ten proces pierwsze spotkania 15mają . możecie mi powiedzieć czy każda z was używała spray do nosa przed invitro ? i jak jest z tymi zastrzykami bo mój mąż boi się strasznie igieł i zastanawiamy się czy da rade mi je podać buziaczki
M@gda Gratulacje ;-)

Witaj Kasiu i Onu też ;)

Dzięki!!!

Szczerze to nie mam pojęcia jak ze sprejem do nosa, ale któraś się na pewno na tym lepije zna więc raczej pomoże.

Co do zastrzyków, ja robię sobie sama. Bałabym się prosić męża :D
 
Witajcie kobitki :-)
Jak miło słyszeć ze niektóre mają już wszystko za sobą i wszystko się udało .
Ja dopiero zaczynam ten proces pierwsze spotkania 15mają . możecie mi powiedzieć czy każda z was używała spray do nosa przed invitro ? i jak jest z tymi zastrzykami bo mój mąż boi się strasznie igieł i zastanawiamy się czy da rade mi je podać buziaczki
M@gda Gratulacje ;-)
Hej, ja jestem na etapie podejscia do drugiego transferu( 11.05). Właśnie doleczam przeziębienie i stosowalam krople w sprayu w minimalnej ilości wieczorem, bo nie mogłam zasnąć. Zastrzyki robiłam sobie sama. Pierwszy był ciężki, ale czego człowiek nie zrobi dla ten fasolki. Trzymam kciuki w dalszej drodze[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji4]
 
Dziewczyny - orzeszek:
1494080423-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne widoki, gratuluję[emoji1]
 
Byłam na wizycie. Orzeszek to już spory orzech - ma prawie 2 cm :) I serduszko bije jak dzwon.
Super!!!ja już po wizycie. Pęcherzyków ze 4, ale 2 największe są tylko dające nadzieje. Jutro Pregnyl wieczorem i we wtorek punkcja!!


Jaki brałaś antybiotyk? I po leczeniu mogłaś przystąpić do transferu?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dostałam Metronidazol dopochwowo 15 dni i 10 dni doustnie. Potem przeciwgrzybiczy Gyno-pevaryl i potem lactovaginal na wyrównanie flory bakteryjnej. Potem wymaz.
W 1,5 cyklu się uwinelismy, i kolejny już stymulacja.
Witajcie kobitki :-)
Jak miło słyszeć ze niektóre mają już wszystko za sobą i wszystko się udało .
Ja dopiero zaczynam ten proces pierwsze spotkania 15mają . możecie mi powiedzieć czy każda z was używała spray do nosa przed invitro ? i jak jest z tymi zastrzykami bo mój mąż boi się strasznie igieł i zastanawiamy się czy da rade mi je podać buziaczki
M@gda Gratulacje ;-)

Ja nie miałam żadnego sprayu do nosa. Pierwsze słyszę :)
Zastrzyki sama sobie robię. Mój m odwraca głowę na widok igły ;)
Jutro muszę sobie zrobić zastrzyk domięśniowo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super!!!ja już po wizycie. Pęcherzyków ze 4, ale 2 największe są tylko dające nadzieje. Jutro Pregnyl wieczorem i we wtorek punkcja!!

bertha, byłam przekonana, że jeszcze jakieś pęcherzyki będą. Nie zwiększył ci lekarz leków nic? Nie mówił, czy jeszcze urosną inne?
 
reklama
Do góry