reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super gratulacje! który tydzień Ci wyszedł na usg bo u nas jest dzień różnicy tranferu ja mam usg w poniedziałek i powiem.wam, że bardzo boję się tej wizyty jakoś wcześniej się tak nie bałam
Wg dzisiejszego usg wyszło 11.12, ale trzymam się dalej 13.12, bo usg mało dokładne jest na tym etapie i każde pół milimetra ma znaczenie :)
 
Świetna wiadomość M@gda! :)

Zaczynam się trochę martwić moim samopoczuciem, dziś 8 dpt. Obudziłam się o 3 z bólem brzucha i bólem krzyża i już nie byłam w stanie zasnąć. Brzuch raz boli mnie okresowo, raz jakby jajniki i jeszcze w jakiś inny dziwny sposób. Ledwo chodzę bo nawet ciężko mi się wyprostować. Do tego ból krzyża i w okolicach nerek - choć to pewnie ból promieniuje. Nie wiem jak ja będę w poniedziałek w pracy funkcjonować. Może zaczyna się hiperstymulacja ale mierzę brzuch i od czasu punkcji jest taki sam duży, nie rośnie a przy hiperce się powiększa, prawda? Na pewno pójdę już w poniedziałek na betę bo jeżeli to jest wynikiem ciąży to jakoś godnie to zniosę ale jeżeli nie to poinformuję lekarza, że coś jest nie tak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny - orzeszek:
1494080423-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry