reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześc dziewczyny :-) właśnie siedze w klinice oddałam krew ( estriadol i badania do znieczulenia) i czekam na wizyte u dr. Dzisiaj 6 dzie stymulacji. Tranafer niestety odlozony przez zespol hiperstymulacyjny... ale podobno mam duuuzo pecherzyków. Nie wiem czy to dobrze...
A czym byłaś stymulowana? Dużo, a ile dokładnie i jakiej wielkości? A endometrium wiesz ile ma mm?
U mnie w 6dc były 3 pecherzyki rosnące i endometrium 6.2mm

Witajcie dziewczyny, oczywiście czytam.Was na bieżąco, ale chyba chwilowo się nie odzywam. Wczoraj miałam histeroskopie, wyszło,że mam stan zapalny endometrium i w niektórych miejscach wyrośla. Dostałam antybiotyk i antyki na dwa miesiące,żeby mi się ładnie zluszczylo. Byłam też u immunologa w czwartek, zlecił badania i czekam na wyniki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
To samo miałam po histeroskopii stwierdzone. Tylko ze dostałam antybiotyki ale nie antyki.

Czekam przed gabinetem, zaraz wchodzę. Zobaczymy co tam słychać w jajniku i jak się ma endometrium.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leczysz tą anemię?
A ja po pracy czuję się jak z krzyża zdjęta - boli mnie brzuch, krzyż, plecy. Na szczęście zalegam teraz na kanapie i plecy odpuszczają :). Pojawia się u mnie nienachalna jeszcze myśl, żeby zrobić betę w poniedziałek czyli 10dpt. Tylko, że miałam transfer 3 dniowego zarodka i zalecenie od lekarza, żeby zbadać betę 12 dpt. więc nie wiem czy jest sens się wychylać czy grzecznie poczekać.
Możesz śmiał o robić. Muszę podłączyć żelazo z żywnościa tak mi doktor kazała. Ale to potrwa
 
Ostatnia edycja:
Byłam na wizycie. Orzeszek to już spory orzech - ma prawie 2 cm :) I serduszko bije jak dzwon.
Super gratulacje! który tydzień Ci wyszedł na usg bo u nas jest dzień różnicy tranferu ja mam usg w poniedziałek i powiem.wam, że bardzo boję się tej wizyty jakoś wcześniej się tak nie bałam
 
A ja mam dopiero 24 maja wizytę u nas w klinice tak późno robią [emoji52]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
To ja w czwartek 9dpt robilam bete a w nastepna srode juz mialam wizyte, teraz w srode juz druga wizyta i mam nadzieje ze uslysze serduszko [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry