reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja już po wizycie!

Niestety transferu w tym miesiącu jeszcze nie będzie. Szykujemy sie na przyszły. Endometrium w 10 dc praktycznie zerowe, owulacji tez nie ma. W przyszłym miesiącu podchodzę na lekach od 2dc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ajjj to nie brałaś estrofenu? Kurczaczek

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki wszystkim. wczoraj byl szok, dzis opuchniete oczy w pracy. Bylam na tej becie, bezsensu ale bylam. Wyniki po 21, ale i tak nic juz to nie zmieni.
Zaczynam sie przyzwyczajać do tej mysli. zostaly dwa mrozaki, mam nadzieje ze trzeci transfer sie juz uda...

Trzymaj się Kochana, wiem co przeżywasz bo ja już chyba w swoim życiu wszystkie ciążę po kolei przeszłam od pustego jaja, po ciążę pozamaciczna i ciążę biochemiczna... Co prawda to wszystko wydarzyło się przy naturalnym poczęciu, a teraz to jest mój trzeci transfer i w końcu coś zaskoczyło - musimy walczyć do końca i nie poddawać się...będzie dobrze i na pewno kolejny Eskimosek już zostanie z Tobą na zawsze :tak:
 
Dziewczyny ja już po wizycie!

Niestety transferu w tym miesiącu jeszcze nie będzie. Szykujemy sie na przyszły. Endometrium w 10 dc praktycznie zerowe, owulacji tez nie ma. W przyszłym miesiącu podchodzę na lekach od 2dc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to szkoda. Chociaż Ci powiem, że ja straciłam nadzieję na transfer w tym cyklu. W 8dc też 0 endometrium i maleńki pęcherzyk, ale poszlam 12 dc i było już 9mm endometrium i pęcherzyk 20mm. Dr się nawet zdziwił i pytał jak ja to zrobiłam?:)
 
Dzieki wszystkim. wczoraj byl szok, dzis opuchniete oczy w pracy. Bylam na tej becie, bezsensu ale bylam. Wyniki po 21, ale i tak nic juz to nie zmieni.
Zaczynam sie przyzwyczajać do tej mysli. zostaly dwa mrozaki, mam nadzieje ze trzeci transfer sie juz uda...
Czas leczy rany...Fajnie, że masz mrożaczki. Wszystko się w końcu ułoży po twojej myśli[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Kurde mi chyba pomoga przebywanie na świeżym powietrzu ubrałam dresy pojechałam na działkę i czuję się o wiele lepiej. Teraz będę codziennie tak robić może to pomoże tylko kurde od jutra deszcze by to szlag.
 
Właśnie przechodzę załamanie nerwowe z tej bezsilności mam dość już tych mdłości i wymiotów. Teściowa dzwoni tylko mnie wkurza, że to jest nie możliwe,że aż tak źle się czuję noszz kusswa co za ludzie. No i jesxze o 8 rano telefon kiedy mi się wkoncu przystało, że kuzynka urodziła cieszę się ale miałam ochotę powiedzieć przez telefon kilka nie miłych słów mam ochotę krzyczeć na wszystkich i od rana płacze jak kretynka niech ten pierwszy trymestr już minie. W poniedziałek mam ginekologa zobaczymy co mi powie.

Powodzenia dzisiaj w wizytach nie ogarniam za bardzo co piszecie bo nie mogę długo znowu patrzeć na ekran
Na wstępie gratuluję super że Ci się udało, teściowa olej ale wybierz się kochana do lekarza moja znajoma jak miała takie rewolucje jak ty dostała coś przeciw wymiota chyba w zastrzyku,
 
Dokladnie;) ale jak pomysle ze mogloby sie trafic "podwojne szczescie" to troche jestem przerazona;)
Kiedy macie transfer albo na jakim etapie jestescie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
My dopiero zaczynamy swoją 'droge '... Długo się zastanawialiśmy czy zacząć, bo każdy miesiąc był kolejna nadzieja,a może akurat, a może teraz. A na pewno się uda... ale przychodziła @ i kolejna zalamka :-( wiec dziś pierwsza wizyta i zobaczymy co powie pan doktor...
 
Dzieki wszystkim. wczoraj byl szok, dzis opuchniete oczy w pracy. Bylam na tej becie, bezsensu ale bylam. Wyniki po 21, ale i tak nic juz to nie zmieni.
Zaczynam sie przyzwyczajać do tej mysli. zostaly dwa mrozaki, mam nadzieje ze trzeci transfer sie juz uda...
Tak mi przykro :-( Trzymam mocno kciuki, głowa do góry, a zobaczysz,ze słonko w końcu i wam zaświeci :-*
 
reklama
Do góry