reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj to nie wiem czy powinnaś takie preparaty brać jak inofem? One są głównie zalecane przy pco. Mi w klinice kazali brać ale mam amh ponad 4 a koleżanka miała poniżej 1.2 i jej ten sam lekarz zabronił kupować ten preparat. Stwierdził żeby niej przyniesie to odwrotny skutek

[emoji127] 28.10.2017
A tez go mialam brac ale moje amh to 22.5
 
reklama
Ja mialam wlew z tractocile pol godz przd transferem i 3 godz po. spalam, czytalam, ogladalam tv. Czulam sie dobrze :)
 
A jak się czułaś po ? Jechałaś samochodem sama ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czułam się raczej dobrze trochę ręka mnie bolała ale nie bardzo, i za pierwszym razem bardzo się przestraszyłam bo podczas wlewu zrobiły mi się niebieskie dłonie, ale potem czytałam że intralipid może powodować coś takiego ale po odłączeniu kroplówki objaw minął.
Tak wracałam sama autem do domu, nie czułam się słabo wszystko było ok :-)
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?

Nie martw sie na zapas, u mnie na poczatku dr obawail sie, ze z mojej stymulacji moze nic nie wyjsc, bo na poczatku wydawalo sie, ze wcale nie reaguje na leki i na wizycie zwiekszyl mi dawkowanie menopuru, a na kolejnej juz ruszylo wiec troszke cierpliwosci. Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?
Tak bylam stymulowana menopurem ale przy dlugim protokole on ma troche inne dzialanie bo najpierw jest miesiac na antykach pozniej 2 tygodnie gonapeptyl i dobiero wlasciwa stymulacja wiec nie ma co porownywac stymulacji menopurem przy dwoch roznych protokolach. Ja mialam przy pierwszej stymulacji na najmniejszych dawkach 7 komorek. Przy 2 stymulacji w polaczeniu z gonalem f 17 z czego 7 nadajacych sie do zaplodnienia.
Ale spokojnie 5 dzien to dopiero poczatek stymulacji przed toba jeszcze antagonista takze jajca jeszcze urosna i ilosc tez choc troche wzrosnie. Na pewno nie bedzie tego tyle co przy dlugich protokolach ale w krotkim komorki maja lepsza jakosc bo jest ich mniej. Glowa do gory mysl pozytywnie liczy sie jakosc nie ilosc
 
Myslicie, ze jeszcze cos sie pojawi? gin nic takiego nie sugerowal. a do tego juz te byly roznych rozmiarów: 14.5, 12, 10. I kazał od dzisiaj juz Orgalutran wprowadzic, wiec on chyba hamuje dojrzewanie.. takze to bylby cud gdyby cos wiecej uroslo..


Wlasnie nic mi nie zwiekszył... tylko od dzisiaj juz Orgalutran dodaję.
Mam nadzieje, ze tez dzieki ICSI wyselekcjonuja najlepsze, zdrowe plemniory..



Wlasnie mysle, ze jak cos jeszcze urosnie, to juz nie dogoni pozostalych.. no nic, trzeba wierzyc, ze te beda mocne i sie ladnie zaplodnia.
Antagoniste wlacza sie w 6 dobie stymulacji nie inaczej wiec lelarz nie zrobil tego zeby spisac reszte na straty tylko tak wlasnie wyglada krotki protokol
 
U mnie powtórka z rozrywki tylko organizm jest już tak osłabiony, że wczoraj nie mogła przestać lecieć krew z nosa.

Kiedyś dziewczyny pisały które są w ciąży o snach eterycznych, kurde to jednak prawda miałam już dwa razy taki sen ale dzisiaj to była.jakas masakra tak się bałam o moje fasolki.
Jak przestanę już brać to Crinone i pierwszy trymestr się skończy wrócę do sexu nie wytrzymam jeszcze tyle miesięcy bez hehe
Kochana ja bym sie skonsultowala z lekarzem w sprawie tych twoich wymiotow bo byc moze twoj organizm jest juz tym tak wycienczony ze potrzebujesz nawodnienia niestety w szpitalu
 
Dziewczęta wróciłam po długim weekendzie, nadrobiłam zaległości! Super ze znowu trwa dobra passa [emoji3] Dziewczyny gratuluje wspaniałych bet. Jak tak dalej pójdzie to niedługo w kalendarzu bedą same wizyty ciążowe [emoji3].
Eveline 84 skonsultuj to z innym lekarzem albo idź do szpitala bo to trochę długo już trwa. Na pewno nie zaszkodzi.

Ja jutro na wizytę przed crio transferem, podchodzę na cyklu naturalnym bo lekarz nic mi nie zalecił co trochę mnie niepokoi bo ja zawsze endometrium mam słabiutkie. No nic zobaczymy co jutro mi powie w 10 dniu cyklu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie wszystko dobrze[emoji110] [emoji110] [emoji110] Ja też się szykuję do crio na naturalnym cyklu. Dziś 14 dc.
 
reklama
W naszym przypadku poszło szybko. Wizyta w marcu, stymulacja od początku cyklu, punkcja i transfer na początku kwietnia(niestety bez powodzenia), a teraz na dniach podchodzę do crio transfer i tym razem z powodzeniem na 100%[emoji4] .
 
Ostatnia edycja:
Do góry