reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dzis bylam na becie ale wyniki dopiero wieczorem. Mimo to zrobilam juz drugi test i na obu jest druga blada kreska :)
Myslalam ze bede bardziej szczesliwa, ale dopoki nie zobacze na usg ze zarodek jest bezpiecznie w macicy to sie jeszcze chyba na 100% nie bede cieszyc...
 
reklama
Mam niskie AMH [emoji21]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to nie wiem czy powinnaś takie preparaty brać jak inofem? One są głównie zalecane przy pco. Mi w klinice kazali brać ale mam amh ponad 4 a koleżanka miała poniżej 1.2 i jej ten sam lekarz zabronił kupować ten preparat. Stwierdził żeby niej przyniesie to odwrotny skutek

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?
A nie zwiększył ci menopuru? Ja też go przyjmowalam i mi lekarz zwiększył ilość jednostek gdy słabo reagowalam na stymulację

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny mam pytanko do tych co brały intralipid. Ile mniej więcej czasu trwał wlew ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?
U mnie 4 dni przed punkcją były widoczne tylko dwa , a pobrano 5 - 3 dojrzałe, a mam niskie amh- 0,4. Nic jeszcze nie jest przesądzone.Nie martw się na zapas.
 
No wlasnie dziewczyny od którego dnia stymulacji byliście monitorowane?

ja chodzilam na pierwsza kontrole 7 dnia i w sumie robilismy tylko hormony bo na usg i tak jeszcze nic nie bylo widac, zaczynalo od 9 dnia ,12 bylo juz calkiem ok,a na punkcji okazywalo sie ze jest o wiele wiecej pecherzykow bo sie jak zawsze pochowaly,nie trac nadzieji:)
 
reklama
Do góry