reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie powtórka z rozrywki tylko organizm jest już tak osłabiony, że wczoraj nie mogła przestać lecieć krew z nosa.

Kiedyś dziewczyny pisały które są w ciąży o snach eterycznych, kurde to jednak prawda miałam już dwa razy taki sen ale dzisiaj to była.jakas masakra tak się bałam o moje fasolki.
Jak przestanę już brać to Crinone i pierwszy trymestr się skończy wrócę do sexu nie wytrzymam jeszcze tyle miesięcy bez hehe
Sny eteryczne he he :-)
 
reklama
ja chodzilam na pierwsza kontrole 7 dnia i w sumie robilismy tylko hormony bo na usg i tak jeszcze nic nie bylo widac, zaczynalo od 9 dnia ,12 bylo juz calkiem ok,a na punkcji okazywalo sie ze jest o wiele wiecej pecherzykow bo sie jak zawsze pochowaly,nie trac nadzieji:)
mnie rowniez straszono tylko 3 a pobrano 5:)poczekaj na rozwoj wydarzen...
 
Kochana ja bym sie skonsultowala z lekarzem w sprawie tych twoich wymiotow bo byc moze twoj organizm jest juz tym tak wycienczony ze potrzebujesz nawodnienia niestety w szpitalu
Mam koleżankę która jest pielęgniarką ostatnio podała mi w domu kroplowke boję się iść do szpitala każdy zapach wywołuje wymioty, a wiadomo jak jest w szpitalu więc boję się, że będzie jeszcze gorzej
 
Mam koleżankę która jest pielęgniarką ostatnio podała mi w domu kroplowke boję się iść do szpitala każdy zapach wywołuje wymioty, a wiadomo jak jest w szpitalu więc boję się, że będzie jeszcze gorzej
To niech ta twoja pielegniarka ma ciebie stale pod opieka bo nie dosc ze po wymiotach sie odwadniasz to jeszcze tracisz elektrolity
 
Oj to nie wiem czy powinnaś takie preparaty brać jak inofem? One są głównie zalecane przy pco. Mi w klinice kazali brać ale mam amh ponad 4 a koleżanka miała poniżej 1.2 i jej ten sam lekarz zabronił kupować ten preparat. Stwierdził żeby niej przyniesie to odwrotny skutek

[emoji127] 28.10.2017

Dziękuje. Dowiem sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?[
Ja tez mialam menopur 225 ,wychodiwalam 17!!, zero hiperki ;),Ale zle sie dzielily,zostala z nich tylko corka dwuniesieczna,czytalam ze to wina zolnierzykow mimo ze lekarz tego nie potwierdzil....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam koleżankę która jest pielęgniarką ostatnio podała mi w domu kroplowke boję się iść do szpitala każdy zapach wywołuje wymioty, a wiadomo jak jest w szpitalu więc boję się, że będzie jeszcze gorzej

Pielegniarka To nie to samo co lekarz moja droga ,;)Ja bym pojechala jednak mimo wszustko ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry