reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie powtórka z rozrywki tylko organizm jest już tak osłabiony, że wczoraj nie mogła przestać lecieć krew z nosa.

Kiedyś dziewczyny pisały które są w ciąży o snach eterycznych, kurde to jednak prawda miałam już dwa razy taki sen ale dzisiaj to była.jakas masakra tak się bałam o moje fasolki.
Jak przestanę już brać to Crinone i pierwszy trymestr się skończy wrócę do sexu nie wytrzymam jeszcze tyle miesięcy bez hehe
 
reklama
U mnie powtórka z rozrywki tylko organizm jest już tak osłabiony, że wczoraj nie mogła przestać lecieć krew z nosa.

Kiedyś dziewczyny pisały które są w ciąży o snach eterycznych, kurde to jednak prawda miałam już dwa razy taki sen ale dzisiaj to była.jakas masakra tak się bałam o moje fasolki.
Jak przestanę już brać to Crinone i pierwszy trymestr się skończy wrócę do sexu nie wytrzymam jeszcze tyle miesięcy bez hehe
ja nigdy nie miałam jakoś wybujałego libido, a teraz to już w ogóle...
 
Tak obserwuje forum od prawie roku i wg mnie wiecej ciąż jest z 3 dniowych zarodków [emoji173]️
Ja teraz tez bede przyjmować 2- 3dniowe [emoji173]️[emoji173]️
Mam jeszcze jedna wizytę w invimed w ramach pakietu, po nieudanym inv i nie omieszkam zapytać lekarza dlaczego trzymal wszystkie zarodki do 5 doby [emoji35]
Nie moge sie z tym pogodzić [emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zapytaj też pytałam odp bo dobre rokowania miały tak mi doktor powiedziała. Ale faktycznie, więcej z 3 dniowych ja pamiętam jak płakałam, że mam tylko dwa 3 dniowe
 
No właśnie bardzo dziwne ze nie informują pacjentek. Robią wszystko taśmowo wg mnie.
Chociaz U Roksi zamrozili [emoji173]️[emoji173]️ w 3 dobie i nosi pod sercem bliźniaki.

To mnie zastanawia. Dlaczego!
Człowiek skrobie te pieniądze, spod ziemi wyciąga, zapożycza sie a oni ot tak. Wszystkie do 5 doby i żaden nie został, oprócz 5 dniowej słabej moruli, z której ciąży oczysiscie nie mam.
26 maja miałbym termin porodu gdyby wszystko poszło jak nalezy. A tak to dalsza walka[emoji26]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie podawaj się kochana zmiana kliniki to dobry wybór zobaczysz wakacje będziesz w ciąży ja Ci to mówię
 
Październik - listopad będziemy próbować podejść do kolejnej próby, zaczynajac zupełnie od 0.
Pewnie badania juz dawno straciły ważność, wszystko od nowa.
Przeżyjemy!

Pytanie do Was mam

Odłożyłam wszystkie leki, Femibion 1, witaminy itd...

czy powinnam cos brać na pół roku przed? Do czego wrócić?

Brałam kwasy omega, D3, Femibion, cynk, selen, inofem...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dopiero pod koniec roku podchodzisz więc zmieniam zdanie nie latem, a na święta będziesz wszystkim mówić, że jesteś w ciąży kochana życzę Ci z tego z całego serca.
 
Ja po punkcji jeden dzien l4 i do pracy :D
Moja lekarka powiedziala ze jak ma byc to bedzie. Ludzie zachodzą w ciążę chodzac tez do pracy wiec nic mi nie będzie. ja zamierzam pracowac do 6-7 miesiąca ;)
Też tak chciałam ale ciąża w moim przypadku daje mi w kość obyś się dobrze czuła w ciąży
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?
Kochana spokojnie moje pierwsze usg podczas stymulacji pokazało 6, a ostatecznie było 29 spokojnie będzie więcej
 
reklama
Dziewczyny,
We wtorek miałam transfer i do wczoraj wszystko było w porządku. Wczoraj po południu dostałam silnego bólu brzucha( okresowego)i kręgosłupa- właściwie to ból trochę jak przy rwie kulszowej( drętwieje mi prawa noga od pośladka po kostkę) wzięłam 3x nospę max i 1 tabletkę relanium. Przespałam noc.Dziś od rana to samo. Moja dr obiecała wypisać receptę na papaverynę i nospę domięśniową. Będę mogła je wziąć dopiero wieczorem, bo męża nie ma, a ja po relanium nie mogę prowadzić. Powiedzcie czy mimo takiej sytuacji mój maluszek ma szansę że mną zostać? Poprzednim razem miałam takie same dolegliwości i się nie udało. Pociesza mnie jedynie fakt, że tym razem zarodek był dobrej jakości (8A 3 dniowy), poprzedni był słaby C5 i może dlatego się nie utrzymał. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale mam tylozgięcie macicy, wiec moze stąd to dretwienie nogi, czasem przed okresem miałam takie dolegliwości.Miała któraś z was podobną sytuację i mimo to jest w ciąży????
Kochana miałam te same bóle ból w krzyzu dobry objaw obecnie jestem w 8 tygodniu spokojnie będzie dobrze
 
Do góry