reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@bertha pamiętam Cię z forum z IUI z lata, chyba jakoś razem w tym tkwilysmy hehe i patrz aż "tutaj" nas życie zagnało

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Ja też byłam i jestem zielona w temacie in vitro. Na szczęście mam zaufanego lekarza, to forum i Internet. Trzeba czerpać ze wszystkiego po trochu [emoji5] po tym co przeszliscie naprawdę warto się wziąć za to porządnie. Ja byłam trochę rozczarowana bo nie spodziewałam się, że proces in vitro tyle trwa, ale pewnie są kobietki u których idzie to szybciej. Moja zasada jest taka, że wolę działać niż czekać! Także cieszę się i trzymam kciuki za wizytę!

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dziękuję :-*
 
Ja zaczęłam właśnie stymulację pierwsza. Punkcja za jakiś tydzień.
Nic nie szkodzi jak @ jeszcze do piątku nie minie. Mi gin często kazał przychodzić na wizytę w 2dc. Wiec nic się nie stresuj.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zaczynasz stymulację? Super!;-) A jak długo się do niej 'przygotowywalas '? Kurcze każdy ciekawy czasu- jak długo i jak długo, a przecież przypadek każdej z nas jest inny i do każdej podejście indywidualne... Ale mimo wszystko chce widzieć ;-) chociaż mniej więcej ile to trwa
 
reklama
Do góry