reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Utylizuje sie tylko te zarodki które przestaną sie rozwijać a następnie fragmentuja i obumierają. Byc może miały by jakies szanse jak by je zamrozić w 3 dobie (o ile do tej doby dotrwały) gdyby rozwijały sie w brzuchu jako 3dniowe mrozaczki. Byc morze. Ale na szkle po prostu nie przetrwały.

I jak tam u Ciebie?
 
reklama
;-) Na wizytę miałam się umówić zaraz po wejściu na forum, ale niestety dopadła mnie zalamka :-( Złość na wszystko i wszystkich w koło... Kolejne ciążę znajomych, wiadomo -WSZYSCY tylko nie ja! :-( Ale w końcu postanowiliśmy, ze zaczynamy... I w piątek jedziemy. Zobaczymy co pan doktor powie i mam nadzieje, ze szybko i sprawnie nam to pójdzie.
M@gdy Ty też chodziłas do Siejkowskiego prawda?
Nie, ja sie leczylam w Invimedzie w Warszawie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już kwiecień - kobietki, to będzie nasza wiosna, bociany wróciły zza morskich podróży, niech przyniesią nam wszystkim dzieciaczki! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


2017-04-28 Liv punkcja ✊✊✊
2017-04-28 Mery86 Wizyta kontrolna przed crio
2017-04-28 Ilona88 Usg genetyczne
2017-04-28 tusiaczzek1988 USG serduszkowe ❤❤
2017-04-28 AnetaB-stok Betowanie II ✊✊✊ - kontrola przyrostu
2017-04-28 MilkyWay Transfer ✊✊✊✊

2017-04-29 anett96 BETOWANIE :)
2017-04 energiczna czekanie na wizytę kolejną
2017-05-04 ludek rozpoczęcie stymulacji do in vitro
2017-05-04 Emilianka6966 wizyta przed II crio ✊✊✊
2017-05-04 mlodzikowska wizyta + beta?? ✊✊✊
2017-05-05 Mruch Wizyta przed crio ✊✊✊
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-10 aniasiwa usg genetyczne
2017-05-10 M@gda wizyta (karta ciąży)
2017-05-11 Agnieś191 wizyta przed in vitro
2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Madzia wpisz mnie do kalendarza, bo nie mogę :( od 01-05 biorę antyki czyli zaczynam długi protokół a to = czas start :):):)
 
hej:)
Jestem tu nowa , od kilku dni podczytuje wasze posty.
In vitro ... Tez nas to czeka , jestem spod Opola , ale mój lekarz sądzę skieruje mnie gdzieś na Wrocław z resztą GMW w Opolu hmmmm.. nie bardzo podpasowali mi tamci lekarze ...
Czytam i czytam , ale takie to dla mnie obce - te terminy którymi posługujecie się tak sprawnie ... I wydaje mi się , że nic z tego nie rozumiem ...
Od jutra zaczynam ostatni mac z clostibegyt , 10 dnia do kontroli , ale już na niej poproszę go o skierowanie do kliniki ( tak ostatnio ustaliliśmy , że po tej próbie kierujemy się na in vitro ) , bo po 5 latach starań , 2 latach leczenia i poronieniach nie mam już nadziei ,że akurat ten miesiąc to będzie ten.
Wolę iść wcześniej , żeby zacząć już procedurę , ewentualne badania zrobić sobie już teraz , żeby potem nie tracić owulacji i czekać kolejny miesiąc...
Info o in vitro... , jest tego tak dużo ... Powiedzcie mi proszę jak to wygląda czasowo ? Czy w 1 mac da się ogarnąć cały proces -wszystkie badania ( choć nie wiem czy ja jeszcze jakieś potrzebuję , moja teczka PEŁNA ) , "całe in vitro" , aż do transferu ?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z was :)
Ja też byłam i jestem zielona w temacie in vitro. Na szczęście mam zaufanego lekarza, to forum i Internet. Trzeba czerpać ze wszystkiego po trochu [emoji5] po tym co przeszliscie naprawdę warto się wziąć za to porządnie. Ja byłam trochę rozczarowana bo nie spodziewałam się, że proces in vitro tyle trwa, ale pewnie są kobietki u których idzie to szybciej. Moja zasada jest taka, że wolę działać niż czekać! Także cieszę się i trzymam kciuki za wizytę!

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja też byłam i jestem zielona w temacie in vitro. Na szczęście mam zaufanego lekarza, to forum i Internet. Trzeba czerpać ze wszystkiego po trochu [emoji5] po tym co przeszliscie naprawdę warto się wziąć za to porządnie. Ja byłam trochę rozczarowana bo nie spodziewałam się, że proces in vitro tyle trwa, ale pewnie są kobietki u których idzie to szybciej. Moja zasada jest taka, że wolę działać niż czekać! Także cieszę się i trzymam kciuki za wizytę!

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Chyba kazda z nas byla kiedys zielona :)
To forum duzo mi rozjaśnilo-na innych sie czulam jak na innej planecie-jacys obcy ci ludzie tam :p
Rowniez sie dziwilam ze to tak dlugo potrwa, ale mam nadzieje ze juz wszystko co najgorsze za mna. jutro powtarzam bete, wynik znow po 21... dobrze ze pracuje na popoludniu to nie bede swirowac :)
 
@Dusia_88 podziwiam, że wytrzymujesz w pracy. Ja jak taka święta krowa od punkcji siedzę na l4 [emoji13] aczkolwiek nigdy wcześniej nie brałam elek wolałam nawet urlop jak byłam chora więc czas skorzystać [emoji13]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny w piątek wizyta w Polmedis Wrocław u doktora Siejkowskiego , jeszcze miałam nadzieję, ale dziś @ mi ją rozmyla całkowicie... :'( I co teraz kurcze!? Ogólnie mam krótkie miesiączki, ale czy do piątku minie hmmmm Stresuje się i ciesze za razem... Ktoś też zaczyna pierwszy raz tak jak i my? Trzymajcie za mnie kciuki jak ja za was :-*

Ja zaczęłam właśnie stymulację pierwsza. Punkcja za jakiś tydzień.
Nic nie szkodzi jak @ jeszcze do piątku nie minie. Mi gin często kazał przychodzić na wizytę w 2dc. Wiec nic się nie stresuj.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry