reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja gin mi napisała że jest super i mam już nie badać bo to nic nie wnosi już. I że przyrostu przy takich wartościach to nie ma co oczekiwać 100% więc ja już jestem happy[emoji4][emoji3][emoji3][emoji3][emoji4][emoji4] teraz aby ten tydzień do wtorku i zobaczę....
Myślisz że będzie już widać serduszko (wg ostatniej miesiączki to będzie to 6t5d).

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi sie ze serduszko juz zobaczysz ale nie usłyszysz...bo slucha sie pozniej...wierze ze nie mozesz sie doczekac...ja na wizycie serduszkowej caly czas gadalam...i co i co widac? Az dostalam ochrzan bo gin sie nie mogla skupic :):):):)...ona mi pokazuje a ja do niej...a ja myslalam ze to watroba...w takim stresie bylam ze myslenie zostawilam przed drzwiami...
 
reklama
Kasia, stop! Rozkrecasz sie niepotrzebnie.

Po 1 dowiedz sie o przyczyne.utylizacji zarodkow. Klinika nie moze zniszczyc zarodkow bo tak. Twoje byly zostawione do 6tej doby. Standardowo zatrzymuje sie do 5 chyba, ze zle sie dziela i slabiej rosna. Moze trzymane byly 6 dni zeby dac im szanse jeszcze sie rozwinąć, ale jesli nadal byly na poziomie 4dniowego zarodka lub wczesniej, to slaby wynik.

Po 2 z gory bylo wiadomo, ze zarodki moga byc slabsze, dlatego mialas mozliwosc zapłodnienia wszystkich. Z gory tez bylo ze nie bedzie 12 czy tam ilu zamrozonych blastek. My oboje jestesmy zdrowi i lekarz powiedzial ze na 6 zaplodnionych mamy sie spodziewac 1 blastki. U ciebie wynik jest podobny mimo choroby meza.
2 blastki to nie jest zly wynik

Po 3 po kiego diabla szlas do sklepu z ciuchami dla.dzieci jeszcze przed transferem... ja bylam tam dzis po raz pierwszy i kupilam tylko jedna rzecz na dobry początek.

Po 4 ja tez sie.zastanawialam nad badaniem zarodkow, ale lekarz (ten sam do ktorego chodzisz) stwierdzil ze nie ma.podstaw.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Musze chyba to wszystko wypłakac i starac sie zajac czyms mysli. Moze to glupie, ale chyba przygarniemy jakiegos pieska, ktory bedzie absorbowal nam czas i wymagal opieki, przelejemy na niego nasze poklady milosci i sprobujemy choc trochę wyluzowac i na nic się nie nastawiac. Wynik pgs i tak pewnie dopiero za poltora miesiąca. A jak bylyscie dziewczyny przygotowywane do transferu mrozaczkow? Ja caly czas biore duphaston dwa razy dziennie od dnia punkcji, ale nie wiem co jeszcze bierze sie w cyklu, w ktorym jest punkcja. Dziekuje Wam za każde slowo pocieszenia, to forum naprawde dodaje sil do walki i daje nadzieję:)
 
Kasia, stop! Rozkrecasz sie niepotrzebnie.

Po 1 dowiedz sie o przyczyne.utylizacji zarodkow. Klinika nie moze zniszczyc zarodkow bo tak. Twoje byly zostawione do 6tej doby. Standardowo zatrzymuje sie do 5 chyba, ze zle sie dziela i slabiej rosna. Moze trzymane byly 6 dni zeby dac im szanse jeszcze sie rozwinąć, ale jesli nadal byly na poziomie 4dniowego zarodka lub wczesniej, to slaby wynik.

Po 2 z gory bylo wiadomo, ze zarodki moga byc slabsze, dlatego mialas mozliwosc zapłodnienia wszystkich. Z gory tez bylo ze nie bedzie 12 czy tam ilu zamrozonych blastek. My oboje jestesmy zdrowi i lekarz powiedzial ze na 6 zaplodnionych mamy sie spodziewac 1 blastki. U ciebie wynik jest podobny mimo choroby meza.
2 blastki to nie jest zly wynik

Po 3 po kiego diabla szlas do sklepu z ciuchami dla.dzieci jeszcze przed transferem... ja bylam tam dzis po raz pierwszy i kupilam tylko jedna rzecz na dobry początek.

Po 4 ja tez sie.zastanawialam nad badaniem zarodkow, ale lekarz (ten sam do ktorego chodzisz) stwierdzil ze nie ma.podstaw.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram zwlaszcza punkt 3. Nie badz zla ale takich rzeczy nie kupuje sie przed...ja zaczelam po polowkowych zeby nie zapeszyc...ale bardzo cie rozumiem bo widzac male sliczne ciuszki marzylam zeby takie kupowac...
 
Wydaje mi sie ze serduszko juz zobaczysz ale nie usłyszysz...bo slucha sie pozniej...wierze ze nie mozesz sie doczekac...ja na wizycie serduszkowej caly czas gadalam...i co i co widac? Az dostalam ochrzan bo gin sie nie mogla skupic :):):):)...ona mi pokazuje a ja do niej...a ja myslalam ze to watroba...w takim stresie bylam ze myslenie zostawilam przed drzwiami...
Ty już niedługo będziesz witała swoje maleństwo!!!
Jejku ja nie mogę się doczekać!!!! Najważniejsze żeby wszystko było dobrze....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie znow beta wzrosla, na usg nic nie widac. Lekarz twierdzi ze jeszcze takiego przpadku nie mial :( . w poniedzialek powtorka

Powiem tak lekarz powinien skierować Cię do szpitala, nie chce być brutalna ale raczej z tego nic nie będzie :( A przez takie zaniedbanie może dojść do jakiejś infekcji lub jeśli to ciąża pozamaciczna to do uszkodzenia jakiegoś narządu ciąża pozamaciczna niekoniecznie musi być w jajowodzie czy w jajniku ale równie były przypadki że znajdowała się w jamie brzusznej...według mnie powinnaś dostać skierowanie do szpitala i tam powinni Cię obserwować i podjąć jakieś kroki...
 
Popieram zwlaszcza punkt 3. Nie badz zla ale takich rzeczy nie kupuje sie przed...ja zaczelam po polowkowych zeby nie zapeszyc...ale bardzo cie rozumiem bo widzac male sliczne ciuszki marzylam zeby takie kupowac...
Wiem, ze postąpiłam glupio kupując te ubranka... moja bratowa jest w ciazy w 5 miesiącu i ciągle kupuje cos dla malucha a ja slucham tego ile mm lub cm ma nosek czy paluszek ich malucha. To boli. Kiedy robilam te wszystkie zastrzyki i wszystko mnie bolalo to chcialam dac sobie nadzieję... czylam sie przez chwile szczesliwa bedac w sklepie dla maluchow. Teraz wiem, ze nie powinnam byla sobie tego robic.
 
Musze chyba to wszystko wypłakac i starac sie zajac czyms mysli. Moze to glupie, ale chyba przygarniemy jakiegos pieska, ktory bedzie absorbowal nam czas i wymagal opieki, przelejemy na niego nasze poklady milosci i sprobujemy choc trochę wyluzowac i na nic się nie nastawiac. Wynik pgs i tak pewnie dopiero za poltora miesiąca. A jak bylyscie dziewczyny przygotowywane do transferu mrozaczkow? Ja caly czas biore duphaston dwa razy dziennie od dnia punkcji, ale nie wiem co jeszcze bierze sie w cyklu, w ktorym jest punkcja. Dziekuje Wam za każde slowo pocieszenia, to forum naprawde dodaje sil do walki i daje nadzieję:)
Ja mialam crio na cyklu sztucznym...od 2dc bralam estrofem dopochwowo na endometrium...potem 2 wizyty kontrolne...lekarz stwierdzil na drugiej ze endometrium idealne i zarzadzil transfer za 5 dni. Po transferze nospa encorton estrofem luteine dopochwowa prolutex i duphaston dostalam...
 
reklama
Do góry