reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie kochana czytałam twój post z początku twojej ciąży i miał nadzieję że ty się odezwiesz bo ty też tak miałaś prawda!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja tez panikowalam bardzo ze nie ma przyrostu 100%. Mialam robic bete co 2 dni przez 2 tyg i tylko kase stracilam i nerwy zanim zrozumialam ze beta bardzo zwalnia...jeszcze moja gin przez tel mnie dobila ze slano wzrosla a na wizycie co innego gadala.wazne że rośnie i nie spada. Teraz liczyc sie bedzie tylko usg...
 
Tak ja tez panikowalam bardzo ze nie ma przyrostu 100%. Mialam robic bete co 2 dni przez 2 tyg i tylko kase stracilam i nerwy zanim zrozumialam ze beta bardzo zwalnia...jeszcze moja gin przez tel mnie dobila ze slano wzrosla a na wizycie co innego gadala.wazne że rośnie i nie spada. Teraz liczyc sie bedzie tylko usg...
Moja gin mi napisała że jest super i mam już nie badać bo to nic nie wnosi już. I że przyrostu przy takich wartościach to nie ma co oczekiwać 100% więc ja już jestem happy[emoji4][emoji3][emoji3][emoji3][emoji4][emoji4] teraz aby ten tydzień do wtorku i zobaczę....
Myślisz że będzie już widać serduszko (wg ostatniej miesiączki to będzie to 6t5d).

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MilkyWay mnie 4dpt brzuch bolał zupełnie jak na okres i totalnie rozdrażniona byłam. Odpisał Ci coś lekarz?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Tak, lekarz odpisał, że progesteron jest prawidłowy a na bóle brzucha brać magnez 3x2 (co już robię od dwóch dni dzięki Wam :) ) i zwiększyć duphaston o jeszcze jedną tabletkę więcej na dobę.
 
Wiecie co jest najgorsze? Ja juz kupowalam malutkie ubranka, kocyki, smoczki... bedac w sklepie dla maluchow choć przez chwile moglam poczuc sie jak normalna kobieta ktora bedzie mama... nie robcie sobie tego, teraz zostalo mi to wszystko co kupilam i oddam chyba do domu samotnej matki...
Kasia, stop! Rozkrecasz sie niepotrzebnie.

Po 1 dowiedz sie o przyczyne.utylizacji zarodkow. Klinika nie moze zniszczyc zarodkow bo tak. Twoje byly zostawione do 6tej doby. Standardowo zatrzymuje sie do 5, chyba ze zle sie dziela i slabiej rosna. Moze trzymane byly 6 dni zeby dac im szanse jeszcze sie rozwinąć, ale jesli nadal byly na poziomie 4dniowego zarodka lub wczesniej, to slaby wynik.

Po 2 z gory bylo wiadomo, ze zarodki moga byc slabsze, dlatego mialas mozliwosc zapłodnienia wszystkich. Z gory tez bylo ze nie bedzie 12 czy tam ilu zamrozonych blastek. My oboje jestesmy zdrowi i lekarz powiedzial ze na 6 zaplodnionych mamy sie spodziewac 1 blastki. U ciebie wynik jest podobny mimo choroby meza.
2 blastki to nie jest zly wynik

Po 3 po kiego diabla szlas do sklepu z ciuchami dla.dzieci jeszcze przed transferem... ja bylam tam dzis po raz pierwszy i kupilam tylko jedna rzecz na dobry początek.

Po 4 ja tez sie.zastanawialam nad badaniem zarodkow, ale lekarz (ten sam do ktorego chodzisz) stwierdzil ze nie ma.podstaw.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Embriolog stwierdził ze 3 przestały się rozwijać po 3 dobie, a kolejne po 5 dobie...:(
No to masz odpowiedź, nikt nie transferuje nie rozwijających się zarodków.
Weź dokumenty i idz do koordynatorek. One mają obowiązek odpowiedzieć na twoje pytania na temat kosztów i czasu. Poproś o dokładne info na temat zarodów i przyczyny trzymania ich do 6 doby, ale nie nakręcaj się - to w niczym nie pomoże.
 
Do góry