reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Chyba jednak w moim przypadku zwiększenie ilości magnezu nie jest wskazane wczoraj wzięłam go więcej a dzis za to mam więcej krwi z rana na podpasce, i tak właśnie skojarzyłam że magnez chyba rozrzedza krew....więc jeśli nie stanie się nic złego dziś w związku z tym krwawieniem to wrócę do swojej dawki wcześniejszej.
Tak to fakt magnez rozrzedza krew
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już maj - kobietki, to będzie nasza wiosna, wszytsko rozkwita i się zapytla, niedługo i my będziemy latać zapylone! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-05-02 Mery86 Wizyta kontrolna przed crio
2017-05-04 ludek rozpoczęcie stymulacji do in vitro
2017-05-04 Emilianka6966 wizyta przed II crio ✊✊✊
2017-05-04 mlodzikowska wizyta + beta?? ✊✊✊
2017-05-05 Mruch Wizyta przed crio ✊✊✊
2017-05-06 M@gda wizyta w przychodni
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-10 aniasiwa usg genetyczne
2017-05-10 M@gda wizyta (karta ciąży) kontynuacja u lekarza z kliniki
2017-05-11 Agnieś191 wizyta przed in vitro
2017-05-12 tusiaczzek1988 USG kontrolne
2017-05-13 AnetaB-stok wizyta i pierwsze USG

2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Hmm a moze to i dobrze bo krwiak i jego pozostalosci szybciej sie oczyszcza
Najlepiej narazie zostan przy swojej dawce a na wizycie u gin podpytaj czy ze wzgl na skurcze mozesz zwiekszyc

Póki co brałam 2x1tabletce spróbuję powoli dokładać, wezmę dziś 3x1...bo muszę przyznać że póki co(tfu tfu odpukac w niemalowane - jak to się mówi) nie mam skurczy narazie...
 
Zanim podeszlam do in vitro bylam stymulowana gonalem
Dziękuję za odzew. Jak się czułas podczas brania zastrzykow i juz po, a szczególnie po do czasu testu? Ja mialam jajeczkowanie tydzień temu w sobote i czekam na test. Przytyłam 4.5 kg i wszystko weszło mi chyba w brzuch. Czuję się okropnie, ociezale, boli mnie brzuch w środku przy kichnieciu, podskoku lub wysiłku. Bolą mnie też piersi a dokładnie sutki. Są bardzo wrażliwe
 
A jak się czułas po? Ja przytylam 4.5kg, brzuch mi urósł, boli mnie w środku przy kichnieciu czy podskoku. Bolą mnie piersi a dokładniej sutki są wrażliwe. Jajeczkowanie było tydzień temu w sobote. Test w poniedziałek za tydzien dopiero. Miałaś podobne objawy po?
 
Nie pamiętam, czym byłam ja stymulowana, ale pamiętam, że się podobnie czułam, trochę utyłam (ale nie 4.5kg), bolały mnie piersi. W środku nie bolało mnie nic, ale każdy inaczej reaguje.

Mnie nie kazał lekarz testować tylko obserować czy okres przyjdzie,jeśli nie to wtedy testować.
 
reklama
Dziewczyny, jutro mam oznaczyć poziom progesteronu.
Czy przed badaniem bralyscie normalnie leki? Ja biore estrofem, duphaston i luteinę.
Trzeba byc na czczo?
I czy oznaczalyscie tez poziom innych hormonów?

Dzięki! Zycze Wam spokojnego i słonecznego dnia :)
 
Do góry