reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?

Ja liczę pierwszy dzień jak poleci czerwona krew, jak chluśnie.
A robiłaś test? Na pewno nie ma ciąży?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?
Ja mam tez problem z krwawieniem przed @ tzn plamienia brązowe. Jak pytalam lekarza który dzien mam przyjąć za 1dzien to powiedzial ten w ktorym bedzie zywa czerwona i obfita krew. Na tyle znam swoj organizm ze wiem ze po plamieniach przyjdze @ z wielkim bólem brzucha kręgosłupa i obfitą krwia. Nie wiem jak ty przechodzisz miesiaczki.
 
Dziwaczny chyba mam ogromny problem bo w ciąży to nie bezpieczne, właśnie wyleciało mi Crinone takie zielone jak by się jakaś grzybica zaczynała.I jak się podcieram to ten cyncel hehe mnie boli hehe. W domu mam clotrimazol i gynalin co można brać w ciąży bo boję się strasznie. Czy teraz wzięłam Crinone mogę wziąć lactovaginal połączyć to razem?
 
Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?
Miałam ten sam problem musi być krew i to jest pierwszy dzień plamienia się nie liczą
 
Ja mam tez problem z krwawieniem przed @ tzn plamienia brązowe. Jak pytalam lekarza który dzien mam przyjąć za 1dzien to powiedzial ten w ktorym bedzie zywa czerwona i obfita krew. Na tyle znam swoj organizm ze wiem ze po plamieniach przyjdze @ z wielkim bólem brzucha kręgosłupa i obfitą krwia. Nie wiem jak ty przechodzisz miesiaczki.
Ja mam tak samo, czasem nawet 2 dni plamienia ale jako pierwszy miałam liczyć dzień, w którym pojawiło sie krwawienie. I to nie późnym wieczorem bo wtedy dzień 0 ;).
 
Ja mam tak samo, czasem nawet 2 dni plamienia ale jako pierwszy miałam liczyć dzień, w którym pojawiło sie krwawienie. I to nie późnym wieczorem bo wtedy dzień 0 ;).
No wlasnie teraz sie zastanawiam jak liczyc jesli @ przyjdzie wieczorem bo od 2dc mam brac estrofem i sie obawiam czy w takim przypadku nie bedzie za szybko
 
reklama
Do góry