reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny którym się udało zajść w ciążę zapraszamy na wątek
"Ciężarówki po in vitro " bo nam się mocno kalendarz skurczył :frown: I wątek umiera...
 
Dziwaczny chyba mam ogromny problem bo w ciąży to nie bezpieczne, właśnie wyleciało mi Crinone takie zielone jak by się jakaś grzybica zaczynała.I jak się podcieram to ten cyncel hehe mnie boli hehe. W domu mam clotrimazol i gynalin co można brać w ciąży bo boję się strasznie. Czy teraz wzięłam Crinone mogę wziąć lactovaginal połączyć to razem?
Mascia clotrimazolum mozna smarowac na zewnatrz a w srodku nie...radze szybka wizyta u gin bo jak to grzyb to juz jest w srodku...dostaniesz bezpieczny antybiotyk i bedzie po sprawie...
 
Hej dziewczyny. Chyba jednak w moim przypadku zwiększenie ilości magnezu nie jest wskazane wczoraj wzięłam go więcej a dzis za to mam więcej krwi z rana na podpasce, i tak właśnie skojarzyłam że magnez chyba rozrzedza krew....więc jeśli nie stanie się nic złego dziś w związku z tym krwawieniem to wrócę do swojej dawki wcześniejszej.
 
Witaj,

Chyba większość z nas zanim podeszła do in vitro była stymulowana, żeby spróbować naturalnie.
Pytaj, postaramy się pomóc w miarę możliwości.
Madzius Ja nue bylam stymulowana przed ivf
To byly 4 lata staran naturalnie Po czym lekarz i od razu jego decyzja o ivf
Moze teraz mi sie uda z mrovarian;ddddddddddd,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzius Ja nue bylam stymulowana przed ivf
To byly 4 lata staran naturalnie Po czym lekarz i od razu jego decyzja o ivf
Moze teraz mi sie uda z mrovarian;ddddddddddd,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm, to dziwne,serio mi sie wydawalo ze to standard. No ale nic. Jak kolezanka ma pytanie niech pyta postaram sie pomoc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm, to dziwne,serio mi sie wydawalo ze to standard. No ale nic. Jak kolezanka ma pytanie niech pyta postaram sie pomoc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mozliwe ze tak jest Ale Ja majac 36 lat lekarz przestal bawic sie moze w leczenie hormonami z nami bo nawet tez iui nie proponowal mimo ze nieplodnosc idiopatyczna,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Chyba jednak w moim przypadku zwiększenie ilości magnezu nie jest wskazane wczoraj wzięłam go więcej a dzis za to mam więcej krwi z rana na podpasce, i tak właśnie skojarzyłam że magnez chyba rozrzedza krew....więc jeśli nie stanie się nic złego dziś w związku z tym krwawieniem to wrócę do swojej dawki wcześniejszej.
Tusiaczku, bardzo mi przykro, ze masz pewody do zmartwien. Nie potrafie ci pomoc niestety...
Trzymam za ciebie kciuki, zeby jak najszybciej przeszly te glupie krwawienia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry