reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny...
Jak już wczoraj czułam się lepiej i wieczorem kładłam się bez skurczy to mimo wszystko rano lutinus wypłynął podbarwiony krwią, w ciągu dnia jest czysto tylko zawsze rano, i teraz walczę od jakoś 2h ze skurczami brzucha, mam już rozpisana spasmolina(lek na receptę rozkurczowy) co 6h, do tego nospę 2xdziennie gdzieś między tymi lekami to biorę o 9:00 i 21:00 i mimo tych leków te skurcze. Jeszcze mogę wziąć paracetamol tak mi pani doktor powiedziała... Boję się że kiedyś nie będę mogła nad nimi kompletnie zapanować i moje dzieci mnie opuszczą :sad:
Czy któraś z Was też ma takie skurcze? Może macie jakąś radę dla mnie jak sobie z tym poradzić?
Ja mam bóle i skurcze. Nospa i lezenie.
Dziewczynki mam pytanko orientuję się któraś do którego tygodnia bierze się encorton?

Ja jestem w 15 tygodniu i jeszcze biorę 15 mg. Od jutra powoli odstawiamy.
 
Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?
 
Hej. Jestem tu nowa. Byłam stymulowan a gonalem do zapłodnienia naturalnego, nie invitro. szukam mam które miały podobna sytuację. Mam parę pytań
Witaj,

Chyba większość z nas zanim podeszła do in vitro była stymulowana, żeby spróbować naturalnie.
Pytaj, postaramy się pomóc w miarę możliwości.
 
Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?

Mnie lekarz powiedział że pierwszy dzień jest jak krwawienie trwa tego dnia powyżej 12h...
Ale szczerze miałabym zagwozdkę jak to policzyć....
 
reklama
Hej dziewczyny:* mam do Was bardzo ważne pytanie.otóż zaczynam krótką stymulacje i czekałam na okres ale od wczoraj plamie, tzn wczoraj tylko rano caly dzien nic i dzisiaj tak ze nosiłam cały dzień wkładkę i to byly raczej brazowawe uplawy.Mam zacząć brać poregon od drugiego dnia cyklu ale nie krawie jeszcze.Który dzien mam przyjac jako pierwszy?
M8alam ten sam problem pytałam lekarza i za 1 dzień uznajemy krwawienie
 
Do góry