reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O! Ekstra, no to faktycznie pokaż nam jak już skończysz :)

Dzięki dziewczyny za info o luteinie. W takim razie przy kolejnej dawce spróbuję z aplikatorem. A bierzecie o stałych porach czy godzina lub dwie nie robią różnicy? Mam brać 3x1 i nie wiem czy dam radę aplikować sobie w pracy czy też może być ponad 8 godzin przerwy pomiędzy dawkami. Chyba zapytam lekarza następnym razem.
Mnie lekarz kazał równo w ciągu dnia. Po transferze miałam jeszcze podjęzykową. Ustawiłam alarmy w telefonie
 
Dziewczyny oto moja fasolka [emoji7][emoji7][emoji7] według doktora 4t 6d na jakims kalkulatorze liczyl. Za dwa tygodnie wizyta [emoji173]
1493203099-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje ❤
 
Myślę że powinnaś porozmawiać z kimś z psychologiem mi takie rozmowy bardzo pomogły. A mieliście kariotypy i inne mutacje na tromofilę i AZF ?

Z tego co kojarze to nic takiego nie mielismy robionego, a w jakim celu to sie robi ?

Po odstawieniu leków czekałam 4 dni na @, później wizyta w 11 dzień cyklu (cykle 28 dniowe) i decyzja o dacie crio

Czyli od razu po nie udanym podchodzisz do kolejnego w tym samym cyklu, nie czekasz kolejnego miesiaca?
 
Z tego co kojarze to nic takiego nie mielismy robionego, a w jakim celu to sie robi ?



Czyli od razu po nie udanym podchodzisz do kolejnego w tym samym cyklu, nie czekasz kolejnego miesiaca?

Żanka może nie powinnam bo prowadzili mnie inni lekarze w Bocianie ale teraz po zmianie kliniki to mogę powiedzieć ze u nich dużo jeszcze nie zrobisz i się nie dowiesz do póki w pierwszej procedurze nie stracisz wszystkich zarodków .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żanka może nie powinnam bo prowadzili mnie inni lekarze w Bocianie ale teraz po zmianie kliniki to mogę powiedzieć ze u nich dużo jeszcze nie zrobisz i się nie dowiesz do póki w pierwszej procedurze nie stracisz wszystkich zarodków .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli co radzisz mi zmienic klinike. A ty też tam sie leczyłas i sie nie udalo??
A gdzie teraz sie leczysz ??
 
A powiedzcie mi jeszcze czy po nie idanej probie mieliscie wizyte u lekarza, czy po prostu kontakt telefoniczny, odstawienie lekow i czekanie do @ ??
 
reklama
Witam. Dzis potwierdzone. Nie udalo sie. Niestety. Narazie odpuszczamy z ivf ale chcemy sprobowac od nowa naturalnie. Macie jakies rady? Jakie brac suplementy (ja i maz). Napewno ide na akupunkture. Co jesc? Czego unikac? Jest mi bardzo zle. Nie myslalam ze tak to mnie zalamie i tak sie zdoluje.
Buziaki dla was i trzymam za was mocno kciuki kochane.

Bardzo mi przykro. Serio.

Nie mam dla ciebie rad jak sprobowacnaturalnie bo nam sie nie udawalo... ale.moze jakis dietetyk?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry