reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam. Dzis potwierdzone. Nie udalo sie. Niestety. Narazie odpuszczamy z ivf ale chcemy sprobowac od nowa naturalnie. Macie jakies rady? Jakie brac suplementy (ja i maz). Napewno ide na akupunkture. Co jesc? Czego unikac? Jest mi bardzo zle. Nie myslalam ze tak to mnie zalamie i tak sie zdoluje.
Buziaki dla was i trzymam za was mocno kciuki kochane.

Już zamieszczałam ten specyfik mi kazała to brać jak próbowałam naturalnie , facet oczywiście Androvit u nas zadziałał super na wyniki nasienia . Ja jestem na diecie bezglutenowej i unikam laktozy , do tego niestety mięso tez złe na nas wpływa szczególnie antybiotyki z tego mięsa . Koenzym Q10 biorę już długo Vit D podstawa kwas foliowy ale oczywiście nie daj się zwariować tak jak Ja [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już zamieszczałam ten specyfik mi kazała to brać jak próbowałam naturalnie , facet oczywiście Androvit u nas zadziałał super na wyniki nasienia . Ja jestem na diecie bezglutenowej i unikam laktozy , do tego niestety mięso tez złe na nas wpływa szczególnie antybiotyki z tego mięsa . Koenzym Q10 biorę już długo Vit D podstawa kwas foliowy ale oczywiście nie daj się zwariować tak jak Ja [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

1493218219-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam Fragmin, a teraz mam Neoparin. I płacę ok 80 zl. Bolące te zastrzyki. Wasze też?

0d1ycsqvevghxl57.png
Jak klulam byle gdzie to mnie bolalo, ale teraz mam pewien sposob.
Odkażam z pol brzucha i delikatnie przykladam igle w rozne miejsca. Kluje tam gdzie jest najmniej unerwione miesce, wkluwam sie powoli i powoli wstrzykuje zawartosc ampulki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam zleconych żadnych badań. Mam tylko czekać teraz na @ po odstawieniu i dopiero przy kolejnej zgłosić sie na wizytę. Jak ja przetrwam te oczekiwanie :(
przetrwac wydaje sie trudno ale nie jest tak zle.ja po pierwszej porazce wyjechalam na urlop i zrobilam jeden cykl przerwy zeby nabrac dystansu i sil.podzialalo bo do drugiego podeszlam na calkowitym luzie:)w miedzyczasie duzo wyczytalam tu na forum i mialam podejscie z duuuzo wieksza swiadomoscia...chociaz przy becie stresik byl ze nie wiem...nic sie nie martw...odpocznij i sie wyluzuj ...bedzie dobrze!!!
 
Czy któraś was podczas zaczęcia procedury in vitro dowiedział sie ze ma bolerioze? Lekarz kazał mi zrobic prze bóle kość i stawów, moze to nie do końca wina antagonisty który przyjmuje na przysadkę...
 
Jak klulam byle gdzie to mnie bolalo, ale teraz mam pewien sposob.
Odkażam z pol brzucha i delikatnie przykladam igle w rozne miejsca. Kluje tam gdzie jest najmniej unerwione miesce, wkluwam sie powoli i powoli wstrzykuje zawartosc ampulki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak robię. Wkłucie nie jest takie straszne, ale przy wpuszczaniu płynu piecze i boli. Ale po chwili przechodzi.

0d1ycsqvevghxl57.png
 
reklama
Do góry