reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Umowe musi Ci przedłużyć do.dnia porodu, zwolnić nie może, bo potem idziesz na macierzyński, a potem wychowawcze jeśli będziesz chciała i wtedy albo rozwiązuje umowę, albo przedłuża dalej.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie do końca sie z tym zgodzę, jeśli umowa kończy Ci sie przed 12 tygodniem ciazy pracodawca nie ma obowiązku jej przedłużenia. Tylko jeśli umowa kończy sie po 12 tygodniu, wtedy ma obowiązek przedłużenia do dnia porostu. Wówczas w dniu porodu jesteś jeszcze ubezpieczona i ZUS przejmuje twój urlop macierzyński, natomiast po urlopie nie przysługuje Ci urlop wychowawczy. Znaczy to tyle ze jesteś w statusie bezrobotnej. Fakt jest taki ze po urlopie macierzyńskim nie masz gdzie wracać [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Dzis potwierdzone. Nie udalo sie. Niestety. Narazie odpuszczamy z ivf ale chcemy sprobowac od nowa naturalnie. Macie jakies rady? Jakie brac suplementy (ja i maz). Napewno ide na akupunkture. Co jesc? Czego unikac? Jest mi bardzo zle. Nie myslalam ze tak to mnie zalamie i tak sie zdoluje.
Buziaki dla was i trzymam za was mocno kciuki kochane.
 
1493204748-aaaaaa.jpeg

1493204769-aaaaaa.jpeg

1493204797-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Super kocyk i kolory!! :)
Dzięki za wskazówki!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki ;)

Co do gazety, to jak umiesz robic na szydelku to wzorki sa super, ale jesli to twoje pierwsze kroki to tam jest instrukcja krok po kroku zaczynajac id tego jak trzymac szydelko i jak nawinac nitke na palec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jako dziecko coś tam robiłam i na szydełku i na drutach wiec myśle ze tego się nie zapomina i dam radę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry