reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałam wczoraj punkcję, pobrano mi 20 szt. ale nie wiem ile z tego jest ok. Mam nadzieję, że moje dzieci już zaczęły się pieknie dzielić i że w piątek wezmę jedno ze sobą :D.
Aplikujecie luteinę palcem czy aplikatorem? Jakoś nie mam przekonania do tego aplikatora...nie kaleczy?
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skarbie Ja poza pl bardzo dlugo JuZ ,rodzice postanowili wyemigrowac jak bylam mala ,mam kuzynow tam jednak jak jestem w pl to i tak wszyscy spotykamy sie w gliwicach;) Ja Gliwice wiec kuleciak nic mi nie mowi;)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rodowicie tez z Gliwic! :):)

Widzialam serduszko. Jeszcze nie bylo slychac ale bylo.widac jak pika!! Trzymam sie zeby znowu nie ryczec... Zobacze czy zdjecie uda mi sie wkleic bo bardzo ciemne wyszlo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super!!! czekamy na fote! :)

Jestem po wizycie. Troche mam mieszane uczucia, bo tak - z jednej strony super, bo zaczynam stymulacje jak tylko przyjdzie @ od 2dc! super!
smile.gif
Szacuje ze @ przyjdzie 30.04., takze od 1.05. zaczynam się kłuć Menopurem.

z drugiej - ginowi nie podoba sie w dalszym ciagu endometrium, bo jest nierówne, mam sie trzymac ścisłej diety - zero maki, nabialu, cukru, owoców.. mam też spac nie podkurczajac nóg. no i mam 1,5h dziennie cwiczyc.. ciekawe jak ja to zrobie, ja kanapowiec.. ech... tez mialyscie takie zalecenia ćwiczen?...
na usg gin patrzy i mowi, ze nie biore czopkow, ktore mam brac, bo widzi, ze jakies zrosty sie robia.. prawda, troche olałam temat czopków...

boje sie niepowodzenia... gdybym w 100% przestrzegala co mi gin zaleca, to jeszcze, ale ja nie potrafie sie zmusic do ćwiczeń..
to mleko i mąkę jakos odpuszcze, bo i tak mleko tylko do kawy uzywam i mąke to nie jakos duzo, wiec moge calkowicie na ten czas zrezygnowac z jednej kanapeczki dziennie i raz max w tygodniu naleśników, bo wiecej i tak nie uzywam mąki. Cukier, owoce... no cukier to spokojnie, z łapczywości zjadłam czasem raz na tydzien czy na dwa tygodnie jakiegos batonika, ale nie musze, wiec spoko. Owoce.. no lubie co kilka dni zjesc sobie maliny czy borówki... trzeba bedzie olać.
2-4 tygodnie dam rade. ale ćwiczeń nie dam rady.. :/

Gin przewiduje punkcje w okolicach 10-11.05

@ludek, kiedy zaczynasz stymulke po antykach??
Kto jeszcze w podobnym terminie bedzie stymulowany??
 
Widzialam serduszko. Jeszcze nie bylo slychac ale bylo.widac jak pika!! Trzymam sie zeby znowu nie ryczec... Zobacze czy zdjecie uda mi sie wkleic bo bardzo ciemne wyszlo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A u ciebie już 8 tydzień!!!!???? Zazdroszczę ja nawet nie wiem jak mam policzyć który tydzień. I jak mam wizytę 09.05 to na co mogę liczyć!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzialam serduszko. Jeszcze nie bylo slychac ale bylo.widac jak pika!! Trzymam sie zeby znowu nie ryczec... Zobacze czy zdjecie uda mi sie wkleic bo bardzo ciemne wyszlo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Miałam wczoraj punkcję, pobrano mi 20 szt. ale nie wiem ile z tego jest ok. Mam nadzieję, że moje dzieci już zaczęły się pieknie dzielić i że w piątek wezmę jedno ze sobą :D.
Aplikujecie luteinę palcem czy aplikatorem? Jakoś nie mam przekonania do tego aplikatora...nie kaleczy?
Mi sie aplikator sprawdza[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry