reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez z Konskich masz rodzine, czy sama jesteś? A może Kuleciak [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Skarbie Ja poza pl bardzo dlugo JuZ ,rodzice postanowili wyemigrowac jak bylam mala ,mam kuzynow tam jednak jak jestem w pl to i tak wszyscy spotykamy sie w gliwicach;) Ja Gliwice wiec kuleciak nic mi nie mowi;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W piątek pierwsza beta a ja sie boję. Dzisiaj od 12 w nocy nie spałam miałam silne bóle brzucha jak na okres i znowu te napady gorąca obudziłam się cała mokra.
Jejku oby tym razem się udało.
FundusZy już brak a kredyt muszę spłacić do końca roku.
Jezusieńku...no miejmy nadzieję że będzie bardzo pozytywny finał, u mnie podobna sytuacja, wydałam prawie wszystkie swoje oszczęsdnośc, do tego spłacamy kredyt na dom, no nikt nie przypuszczał że tak to będzie wyglądało, zaczynałam ze stymulacją,monitoringami i zastrzykami na pekniecie i miał być szybki strzał, potem iui- tylko formalność bo przecież badania super, teraz ivf- też pierwszy transfer miał być finałem...i dalej nic, a fundusze wzrosły niesamowicie, kolejny transfer to 1400 plus dwie wizyty po 150 plus leki po transferze ok 700 zł, czyli już 2500....szkoda się nad tym rozwodzić, człowiek tak wierzy ze spod ziemi wygrzebie żeby tylko osiągnąć cel, może kiedyś będzie nam to wynagrodzone, dobro wraca:)
 
Pewno, ze pokaze. Juz raz jak skonczylam, ale musialam.spruc prawie polowe bo sie pomylilam w jednym miejscu i wyszlo nierowno, a ja nie lubie jak moje robotki sa krzywo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

DZidzia bedzue kreatywna;)))czekam czekam ,podzuwiam osoby kto Robi reczne roboty ,chcialam probowac Ale Po jednym dniu Dalam spokoj ,cierpliwosci trzeba i spokoju Ja raczej energiczna szybko Sue bulwersuje ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jeszcze dwa, ale slabej jakosci-ciekawe czy sie w ogole odmroza :( brak mi sil nawet na myslenie juz :(



Nie, lekarz kazal odstawic leki i czekac na miesiaczke. Wiec ja od dzis juz bez lekow i czekamy na @.
Wiem ze to trudne...ale musisz myslec pozytywnie wlasnie dla tych mrozaczkow ktore Ci zostaly musisz być silna i walczyc!!!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie wszystkie dziewczeta! Znowu mala przerwa mi wypadla. Wszystkim zycze dzisiaj duzo szczescia i trzymam za Was mocno kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ja wczoraj odebralam koncowy wynik testu pappa i wszystko jest ok. Dla tych, ktore pytaly, na koncowy wynik czekalam rowny tydzien.
Za miesiac z kawalkiem drugie prenatalne i z tego co wiem tez jest mozliwosc refundacji. Sciskam Was wszystkie! [emoji9][emoji9][emoji9][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to super ze wszystko dobrze [emoji4] to teraz tylko do przodu i pomalu zakupy dla maluszka? Skusilas sie juz na jakis ciuszek? [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzialam serduszko. Jeszcze nie bylo slychac ale bylo.widac jak pika!! Trzymam sie zeby znowu nie ryczec... Zobacze czy zdjecie uda mi sie wkleic bo bardzo ciemne wyszlo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️cudownie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry